חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מרגלית צנעני תחת איומים לחייה?

מרגלית צנעני תחת איומים לחייה?

השמועה אומרת...

שתפו

מרגלית צנעני תחת איומים לחייה?
הזמרת העידה במשפטו של אבנר הררי, והכחישה כי ידעה מי הניח את המטען ברכבה, אך החוקרים הציגו הקלטות בה אמרה: “הוא ניהל חוליית פיצוצים, אני מרחמת עליו”

סאגת פיצוץ הרכב של הזמרת מרגלית צנעני ממשיכה לעשות כותרות, למרות שזמן רב עבר מא המקרה. צנעני העידה היום במשפטו של הנאשם הראשי, אבנר הררי, והכחישה כי ידעה מי הניח את המטען ברכבה. עם זאת, החוקרים עימתו את צנעני עם הקלטות בה נשמעת אומרת דברים אחרים לגמרי לבנה: “שמעת את הפרסומים? עצרו את אבנר הררי, הוא ניהל חוליית פיצוצים, לא רק לי, לכל מי שלא מצא חן בעיניו, הוא שם לו מטען באוטו. ככה הפרסומים, לא יודעת. עכשיו המשטרה רוצה לקחת אותי, אבל מה אני אחדש להם? ועוד ביום שישי. אני אישה מסורתית”.

[quads id=”1″]

מרגלית צנעני תחת איומים לחייה?

צנעני המשיכה: “לא מוצא בעיניהם משהו, אז הם שמים מטען. נהיה פה דעא”ש. מה זה הדבר הזה? אתה רוצה משהו תדבר, תשאל. מה זה להניח מטען? ולמה שהשם שלי ישורבב לסיפורים של חובות לשוק האפור? למי אני חייבת? הוא אמר לי שהוא ליד שוטר והוא יכול לדבר איתי, ואמר שבזכות הסיפור הם פתחו צוהר, אז לא צריך לדאוג יותר, לא צריך לבדוק שום אוטו. זה היה נטו הפחדה, אפשר להיות רגועים. אני פשוט מרחמת עליו”.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות