בעקבות לוסי אהריש? קמפיין #צאו_לי_מהרחם הפך לוירלי!

בעקבות לוסי אהריש? קמפיין #צאו_לי_מהרחם הפך לוירלי!

השמועה אומרת...

שתפו

שימו לדוגמה את השחקנית מיה דגן, שפרסמה הערב פוסט באינסטגרם שעסק בעובדה שבחרה להביא לעולם רק ילדה אחת – אמליה. “ההחלטה להביא ילדה אחד היא החלטה שלי. פרטית. שעשיתי בדעה צלולה. במודע. מתוך מקום מאוד שלם. הצורך של הסביבה לבקר את זה… לחטט לי בזה היא אובססיבית ופולשנית. בערך כמו בדיקה גניקולוגית”, כתבה. השחקנית אניה בוקשטיין הגיבה לדגן, וכתבה שהיא בת יחידה בעצמה.

נשים נוספות מנגד הביעו את הקשיים הרפואיים שהן חוות בדרך להריון הראשון. כך לדוגמה, הדוגמנית והשחקנית מיה ורטהיימר, שנשואה לח”כ אסף זמיר שיתפה בחשבון האינסטגרם שלה תמונה שלה עם אחייניה וכתבה: “אתם רואים את המבט שלי? זה אושר. אלו האחיינים שלי….הם כל פעם מזכירים ללב שלי שהתהליך שאנחנו עוברים כדי לעשות משפחה משלנו הוא לא תמיד קל אבל אני מאמינה שהוא שווה הכל. ויש לי הרבה…המון…יותר מדי מה לומר ולכתוב בנושא. בקרוב גם אדבר על זה. אבל תנו לי להחליט על מה ואיך. זה הגוף שלי”.

[quads id=”1″]

ככל הנראה, מי שהחלה את הגל הזה היא לוסי אהריש, שנישאה בשנה האחרונה לשחקן צחי הלוי. לאחר שהחל גל שמועות בדבר העובדה שאהריש בהריון, היא שיתפה בפוסט שהפך לוויראלי את שעבר עליה בשנה האחרונה: “בחצי שנה האחרונה עברתי שתי הפלות… והכל בסדר. באמת. כי אני מאמינה שהכל קורה בזמן שהוא צריך לקרות. ומגיע בזמן שזה צריך להגיע”.

[quads id=”10″]

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות