חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
בעקבות לוסי אהריש? קמפיין #צאו_לי_מהרחם הפך לוירלי!

בעקבות לוסי אהריש? קמפיין #צאו_לי_מהרחם הפך לוירלי!

השמועה אומרת...

שתפו

בעקבות לוסי אהריש? קמפיין #צאו_לי_מהרחם הפך לוירלי!

לאחר שמגית החדשות נחשפה בפוסט אמיץ שהפך לוויראלי, נשים נוספות שיתפו את הקשיים שהן חוות בדרך להריון או בשאלות המטרידות סביב הנושא. מיה דגן: “ההחלטה להביא ילדה אחת – החלטה פרטית”, מאיה ורטהיימר: “התהליך שאנחנו עוברים כדי לעשות משפחה משלנו הוא לא תמיד קל”

 

View this post on Instagram

 

״למה רק ילדה אחת??״ ״את תצטערי על זה״ ״את לא רוצה עוד אחד?את כבר בת 43״ ״חברה שלך בהריון לא עושה לך חשק??״ ״אמליה תגדל לבד??״ אין ראיון שלא שואלים אותי את השאלה הזאת. אין כמעט אדם שלא טורח לומר לי שאני עושה טעות ואני אתחרט. ההחלטה להביא ילדה אחד היא החלטה שלי.פרטית.שעשיתי בדעה צלולה.במודע.מתוך מקום מאוד שלם.הצורך של הסביבה לבקר את זה..לחטט לי בזה היא אובססיבית ופולשנית.בערך כמו בדיקה גניקולוגית. יש נשים שיולדות מלא ילדים.יש כאלה שלא מצליחות ועוברות דרך ארוכה וקשה כדי להגשים את החלום להביא ילד.יש נשים שלא רוצות בכלל.זה אישי.ופרטי ושלהן! אז הנה:אני.מיה דגן.ויש לי רק ילדה אחת.ואני לא מעוניינת בעוד אחת.ולא.זה לא עושה לי חשק.ואם אצטער על זה זה עיניין שלי.ואמליה בחיים לא תהיה לבד. אז בבקשה צאו לי מהרחם.שחררו את השחלה ותעזבו לי את הביציות.תודה מראש.. @lucyaharish #צאו_לי_מהרחם

A post shared by MayaDagan (@mayadaganpfeffer) on

[quads id=”5″]

אחרי שהמגישה לוסי אהריש חשפה את עצמה בפוסט אמיץ במיוחד וסיפרה על קשייה להיכנס להריון, נשים נוספות מספרות ברשתות החברתיות על הקשיים שהן חוות בנושא, או את ההטרדות החוזרות ונשנות איתן הן נאלצות להתמודד.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות