חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נופר מור חושפת לראשונה את הילד שלה בפוסט מרגש!

נופר מור חושפת לראשונה את הילד שלה בפוסט מרגש!

השמועה אומרת...

שתפו

נופר מור והילד שלה משחקים

שנה מאז שנולד, נופר מור הצליחה להסתיר היטב את ארי הקטן מאור הזרקורים וגם בתמונות ששיתפה עמו דאגה להסתיר את פניו. אך לרגל יום הולדתו הראשון החליטה הכוכבת לחשוף שוב שוב את הבן המתוק. מקווים שזו רק ההתחלה!

 

View this post on Instagram

 

לפני שנה בדיוק בשעה הזאת הגחת לאוויר העולם. כל כך רציתי שתצא כבר, לראות אותך, לנשק אותך, להריח אותך, להכיר אותך.. לראות מי זה הצוציק הקטן שגורם לי להקיא כל 5 דקות במשך 9 חודשים, מי זה השובב הזה שבועט בתוכי בחוזקה. כל כך רציתי להגשים את החלום להפוך לאמא. אמא שלך. נשמה שלי, אתה הילד שעליו חלמתי. אתה בדיוק כמו שדימיינתי אותך כשהיית בתוכי. אתה מצחיק ואתה חכם, יש לך את החיוך הכי יפה בעולם, ואת הצחוק הכי כובש, את המבט הכי טהור ואת הריח הכי טוב בעולם !!!! ארי, שינית את חיי. בשניה שיצאת מתוכי התאהבתי בך. כמה חיכיתי לך. היום אתה חוגג יומולדת שנה ואנחנו חוגגים את היותנו אבא ואמא שלך. כבר כמה ימים שאני חושבת מה לכתוב לך, אבל באמת שזה כל כך קשה.. בלתי אפשרי לתאר אותך ואת כל האהבה הזאת בכמה משפטים.. וככל שהזמן עובר אני הופכת למטורפת יותר בכל מה שקשור בך !! אני משוגעת עליך ! ארי, תודה שבחרת בי. אתה שלי ! אתה מושלם !!! מזל טוב בן שלי. אהוב שלי. לב שלי. שתדע שלעולם אבא ואמא איתך. אוהבים ושומרים מכל משמר. מאחלים לך בריאות איתנה, שמחה ואושר, שהמזל הטוב יעטוף אותך והשם ישמור את צעדייך. שתמיד תראה את הטוב שבאדם, ותהיה אהוב בכל מקום בו תהיה, שאנשים טובים יקיפו אותך ותמיד יסתכלו עליך בעיניים טובות, שיהיו לך חיים טובים ומתוקים !! שנגדל אותך בנחת ואהבה. יומולדת ראשון שמח מלך. כל הטוב שבעולם! אני אוהבת אותך. אמא שלך ❤️ #AriDavidBarbie #TheBarbieFamily❤️ תודה לך השם. אין עוד מלבדו Ph by @noa_eisen

A post shared by Nofar Mor נופר מור (@nofarmor11) on

[quads id=”5″]

במשך שנה שלמה היו מספר רגשות סותרים – מצד אחד, התרגשנו מהתרחבות המשפחה של נופר מור ורון ברבי ובואו של ארי הקטן לעולם, ומנגד, נותרנו סקרנים לגבי המראה שלו, שכן אמא ואבא הקפידו להסתיר אותו ברשתות ולהרחיק מאור הזרקורים. כלומר, עד עכשיו.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות