אורלי וילנאי פותחת הכל על פרשת אייל גולן!

אורלי וילנאי פותחת הכל על פרשת אייל גולן!

השמועה אומרת...

שתפו

אורלי וילנאי פותחת הכל על פרשת אייל גולן!

וילנאי המשיכה לגולל את המקרה: “זה היה במשטרת גלילות ופתאום עלה השם של אייל גולן ודני ביטון (אביו). ואמרו, הופה, יש פה איזה סיפור והעבירו את החומרים לימ”ר. וכאן בעצם התחילה חקירה סמויה, של משהו כמו חודשיים של האזנות סתר לדני ביטון ואחת הבנות. ותוך כדי שמתחילות להגיע הדלפות מטורפות, פתאום העניין דלף לחדשות 2 וכאן אומרת לנו הפרקליטה וגם קצין החקירות של המשטרה שנטרפו הקלפים. כלומר: הושמדו ראיות, תואמו עדויות, בחורות שאמרו ששכבו עם אייל פתאום הגיעו עם עורכי דין מאוד יקרים ושינו את גרסתן. אומרת לנו הפרקליטה: הגעתי לבתים נקיים מסמים, סרטים נמחקו. מספרות הבנות שהיו איתו שהוא צילם אותן ושלח את זה לחבר שלו ופתאום הדבר הזה נמחק ונעלם”.

[quads id=”1″]

הכתבת הייתה מופתעת: “זה מנגנון מסודר ומשומן היטב של הבאת צעירות, מעריצות, הפרקליטה המלווה של התיק, זאת שליוותה את התיק דרך הפרקליטות מדברת איתנו, והיא מספרת שהן היו הטרף. הן רצו להיות עם מושא הערצתן, זה בכלל לא משנה אם את בת 14, 16 או 18. זה דבר שמבחינה חוקית זאת עבירה, כך אומרת לנו הפרקליטה המלווה. זאת עבירה חמורה”.

עורך הדין קובי קמר שמייצג את אייל גולן, הגיב: “אין כאן מבחינתנו אלא תכנית שמיועדת בערוץ מסחרי ושנועדה לגרוף כסף ואין בה שום דבר חדש. הדברים החדשים הן יצירות שנחלבו מאנשים בשיחות שנערכו איתם לפני שראיינו אותם. אף אחד מהעדים או הבנות לא הגיעו אל גברת וילנאי מיוזמתם ואף אחד לא חשב שיש משהו נוסף. אם יש משהו נוסף שיכול לחולל חקירה, המקום המוסמך הוא משטרת ישראל”.

[quads id=”10″]

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות