חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אורלי וילנאי פותחת הכל על פרשת אייל גולן!

אורלי וילנאי פותחת הכל על פרשת אייל גולן!

השמועה אומרת...

שתפו

אורלי וילנאי פותחת הכל על פרשת אייל גולן!שש שנים חלפו אבל העננה עדיין רובצת מעל פרשת אייל גולן – הערב הסרט והדברים הקשים יחשפו.

הערב ישודר הסרט של אורלי וגיא בו הם מראיינים את הבנות ששהו עם אייל גולן וחבריו בהופעות ולטענתן שכבו עם גברים אחרים בלית ברירה. רגע לפני שהסרט עולה לשידור, אורלי וילנאי דיברה: “הציבור עדיין חושב שהייתה קנוניה נגדו ומישהו תפר לו תיק. התיק הזה מעולם לא פורסם כי הרי לא הוגש כתב אישום, התיק נסגר. ורצינו לרדת לעומקם של דברים.

אורלי וילנאי פותחת הכל על פרשת אייל גולן!

כשנפגשנו בהתחלה עם בני פרץ, אני נפגשתי איתו, אמרנו לו שאת הסרט נעשה אתכם או בלעדיכם, בוא תספר לנו מה היה שם. והוא סיפר את הסיפור על השקרניות, סיפורים מסמרי שיער על עדויות מטורפות, איך תפרו לו את התיק ואמרנו לו שאם זה באמת נכון אז חייבים לספר את זה לציבור.”

[quads id=”5″]

וילנאי נשאלה גם על ההבטחה לגולן שיהיה סרט חיובי: “מעולם לא ניתנה הבטחה לעשות סרט חיובי, אמרנו: אם זאת האמת – האמת הזאת תשודר. אם נעשה לו עוול אולי אנחנו טעינו לפני שש שנים כשלא רצינו להופיע איתו על במה אחת. אבל אז פתחנו את התיק וגילינו שם דברים נורא עצובים וקשים וחמורים מכיוון אחר לגמרי. כלומר זאת בכלל לא פרשה של קטינות ובכלל לא שאלה של מוסר, אלא סיפור אחר. הסיפור הזה התחיל בכלל מחקירה אחרת. היו ארבע או חמש בנות, שסיפרו שהייתה איזו אלימות, ואז הן סיפרו שהן מקיימות יחסי מין עם גברים תמורת כסף”.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות