דניאל גרינברג מגיבה לראשונה על הסרט עם אייל גולן!

דניאל גרינברג מגיבה לראשונה על הסרט עם אייל גולן!

השמועה אומרת...

שתפו

דניאל הצטרפה לבני המשפחה והחברים הקרובים שנתנו תמיכה בדרך יצירתית. בזמן שידור התחקיר ביום שלישי, אותו ערכו אורלי וילנאי וגיא מרוז, שודר לאייל סרטון בו השתתפו חבריו, זמרים החתומים ב"ליאם הפקות", חברת ההפקות שלו, אימו וילדיו שהתכנסו כדי לחזק את גולן עם שיר אהבה ועידוד.
השיר הוא ביצוע מחודש ל"מתגעגע", אחד מלהיטיו הגדולים של גולן והוא הוקרן לזמר בברזיל, בדיוק בשעה בה שודר התחקיר.

[quads id="10"]

זמן קצר לאחר השידור, התעוררה לא רק סערה תקשורתית אלא גם מחלוקת בקרב הציבור שהתחלק למי שיצאו נגדו ולמי שבחרו להמשיך להגן על הזמר. גם בעולם הבידור הנושא בער, והביא למספר פוסטים – בעד ונגד – מצד מפורסמים. עדי לאון, מנהלו המוזיקלי של גולן ששמו הוזכר גם כן בסרט, העלה תמונה משותפת של השניים וכתב: "זמר השנה 8 שנים ברציפות, אהוב הקהל ועם ישראל…מי שמאמין לא מפחד". אופירה אסייג, חברתו הטובה של גולן, גם היא בחרה בצד של הזמר וכתבה: "מי שמאמין לא מפחד".

בצד השני עמדה כמעט לבדה אלכסה דול, שהעלתה פוסט בו היא נותנת את הזווית האישית שלה לסיפור ששודר: "ראיתי את הסרט שפירסמו על אייל גולן. והרגשתי צורך עז לפרוק, בתור מובילת דעת קהל. בתור אישה שבנות צעירות רואות ומחקות אותה. אני מזועזעת – מהסיפור, מהעדות. בתור דוגמנית שחיה במקומות שונים בעולם, לא פעם התמודדתי עם סיטואציות דומות בהן גבר מפורסם, עם כוח מנצל את מעמדו כדי להשיג את מבוקשו. וכמובן גם הפמליה שלו. אני יודעת איך זה מרגיש, לאבד את הקול, ואת ההיגיון הבריא ולהרגיש מאוימת תחת הילת הכוח של הבן אדם העומד מולכן. למזלי הרב ניצלתי בנס, אבל עצם התקיפה של אותו גבר מבוגר, הבהלה שלי והסיטואציה – פשוט קפאתי".

View this post on Instagram

A post shared by Alexa Dol • אלכסה דול (@alexa_dol) on

התחקיר ששודר בשלישי של אורלי וילנאי וגיא מרוז הביא את עדויותיהן של נשים צעירות (אז נערות) שלדברי השניים התלוננו על ניצול מיני מצד הזמר, אביו וקרוביו, כמו גם עדות של גולן עצמו, מנהלו בני פרץ ועוד.

המשך הכתבה בעמוד הבא

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות