חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
דניאל גרינברג מגיבה לראשונה על הסרט עם אייל גולן!

דניאל גרינברג מגיבה לראשונה על הסרט עם אייל גולן!

השמועה אומרת...

שתפו

לאחר התחקיר של אורלי וילנאי וגיא ומרוז, דניאל גרינברג, בת זוגתו של אייל גולן, העלתה פוסט תמיכה: “רוצה להודות לך על זה שזכיתי בכל הטוב הזה”

דניאל גרינברג מגיבה לראשונה על הסרט עם אייל גולן!

קצת פחות מ-24 שעות לאחר שידור התחקיר על פרשת אייל גולן ברשת 13, בת זוגו דניאל גרינברג שוברת שתיקה בפוסט שהעלתה לעמוד האינסטגרם שלה. “זכיתי לאהוב אהבת אמת את האדם שלצידי”, כתבה.

[quads id=”1″]

“זה שמכבד אותי, זה שמקבל אותי כפי שאני, זה שמפרגן לי ומחמיא לי בלי סוף, זה שמעניק לי שקט נפשי וביטחון עצום באהבה שלנו, זה שתומך בי ובהצלחה שלי בכל זמן”.

View this post on Instagram

כמה שאני אוהבת אותך . את הברכה שלנו קיבלנו , האושר שלנו הוא רק שלנו , הימים , השבתות בבית בשקט שלנו .. זה גם רק שלנו ואני מודה שזכיתי . זכיתי לאהוב אהבת אמת את האדם שלצידי , זה שמכבד אותי ,זה שמקבל אותי כפי שאני , זה שמפרגן לי ומחמיא לי בלי סוף , זה שמעניק לי שקט נפשי וביטחון עצום באהבה שלנו ,זה שתומך בי ובהצלחה שלי בכל זמן . זה שאת השיחות נפש הכי עמוקות שלי אני אנהל רק איתו ואת החוויות הכי מדהימות שלי עברתי כשהוא לצידי . הוא הבויפרינד הכי טוב שלי והשותף שלי לחיים , הטוב בהתגלמותו, הנשמה הכי גדולה שהכרתי . מסתבר , זה בגללך שסתם אני מחייכת כל יום מאושר ואני רוצה להודות לך על שזכיתי בכל הטוב הזה . איתך לצידך מאחורייך תמיד ❤️

A post shared by (@danielgreenberg) on


המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות