חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
אופי האישה לפי החודש בו היא נולדה. זה ממש מדויק!

אופי האישה לפי החודש בו היא נולדה. זה ממש מדויק!

השמועה אומרת...

שתפו

יוני
סקרנית, חברותית ויצירתית – שלושת המאפיינים העיקריים של בחורות שנודלו ביוני. הבעיה שלהן היא שהן קודם אומרות משהו ואז חושבות. אבל הן מעדיפות לומר את האמת בעיניים, מאשר מאחורי הגב. ואגב, כדאי לפחד מהן – הגבר יכול בקלות להפוך צעצוע בידיהן הקטנות.

[quads id=”1″]

יולי
בנות אשר התמזל מזלן להיוולד בחודש יולי, הן כנות, יפות, מסתוריות, ומאוד חכמות. הן לא אוהבות סכסוכים, ומאוד כנות עם כולם. אבל אם מישהו מרמה אותן, הוא מאבד אותן לנצח. זכרו זאת.

אוגוסט
ילידי אוגוסט הן בעלות אנוכיות בשילוב נפלא עם לב טוב. אל תריבו איתן, הבחורה הזאת תזכה בכל מצב. הן בעלות חוש הומור מוזר, אבל לא יכולות לסבול כשצוחקים עליהן. אם הרשתם לעצמכם לצחוק עליהן, אתם לעולם לא תדעו מתי תגיעה הנקמה שלהן. הן תמיד רוצות להיות במרכז העניינים ולקבל את תשומת הלב. בנוכחותן, הגברים מאבדים את ראשם.

[quads id=”5″]

ספטמבר
ספטמבר הוא חודש של בחורות ממושמעות, נשייות ויפות. הן לעולם לא יסלחו לבוגדים. ואם אתם פוגעים בהן, הן ירצו לנקום. הן מעריכות מערכת יחסים ארוכת טווח ולא מבינות קשרים של לילה אחד. במקביל יש להן דרישות גבוהות לבן זוג. כמו שאומרים, רק החזק ישרוד כאן.

אוקטובר
ילידי אוקטובר בעלות אופי חזק, חכמות וסגורות מפני הציבור. הן לא פותחות את נשמתן לכולם ותמיד חוששות שמישהו יפגע בהן. לעתים קרובות, נשים אחרות שונאות את הבחורות האלו, בגלל הקנאה.

[quads id=”10″]

נובמבר
בחורות אלו תמיד צעד אחד קדימה מהאחרים ויודעות לזהות שקר בקלות. אל תשחקו איתן – זה הוא משחק באש. כל מה שאתם צריכים לדעת על בחורות האלו – היא העובדה שאתם לא צריכים לשאול את דעתן אם אתם לא מוכנים לשמוע את האמת.

דצמבר
בחודש דצמבר, נולדות בחורות חסרות סבלנות, אבל ברות מזל. כמו שאומרים, הן תמיד ימצאו דרך לצאת מכל צרה. הן מסוגלות להרים את מצב הרוח שלכם ובעלות לב טוב. הן לא נפגעות מהחיים ובסופו של דבר הן מקבלות את מה שרצו.

קלענו בול עלייך או על קרובה שלך? אל תשכחו לשתף אותה עם החברים!

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות