חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אופי האישה לפי החודש בו היא נולדה. זה ממש מדויק!

אופי האישה לפי החודש בו היא נולדה. זה ממש מדויק!

השמועה אומרת...

שתפו

אנו לא יודעים איך זה עובד, אבל אנשים שנולדו באותו החודש, לעתים קרובות בעלי תכונות משותפות. החלטנו לברר מה משותף לבחורות שונות, שנולדו באותו החודש. וזה מה שגילינו!

ינואר
בחורות אלו שאפתניות מאוד, אך עם זאת רציניות ואפילו שמרניות. הן יכולות להיות קריטיות, אבל עם זאת, לא אוהבות לדבר על הרגשות שלהן. הן מתחברות רק לאנשים בעלי רמת אינטלקטואליות ודעות דומות לשלהן.

[quads id=”1″]

פברואר
בחורות שנולדו בפברואר – בעלות אופי רומנטי, וכדי להתמודד איתן צריך להתאזר בסבלנות. קשה להתחבר אליהן בגלל שינויים מתמידים במצב הרוח. הן בעלות חשיבה מופשטת. ועוד משהו: אם מישהו יבגד בהן, הוא לא יראה אותן לעולם!

מרץ
בעלות כריזמה וקסם טבעי. בחורות נאמנות ומסורות אלו מתאהבות במקרים נדירים. הן יכולות להיות מקסימות ונחמדות עד שמישהו יפגע בהן. אך בכל זאת – לחיות עם בחורה שנולדה בחודש מרץ זה תענוג אמיתי.


[quads id=”5″]

אפריל
בחודש אפריל, ככלל, נולדות נשים המסוגלות ליצור קשרים חדשים בקלות וכמעט עם כל אחד, והן בעלות תכונות דיפלומטיות. עם זאת, בעוד שרובן די קנאיות, ואם מישהו עירער באמונתן, עדיף לו להסתלק בעצמו. בנוסף, הן יכולות להפוך את הגבר שלהן לאיש הכי מאושר בעולם. הן נפתחות רק בפני אלה שזוכים באמון שלהן.

מאי
בחורות שנולדו במאי הן עקביות ודבקות במטרה. הם מאוד אטרקטיביות, אך עם זאת, לעתים קרובות זה בא בשילוב עם אופי קשה, וכל גבר שהתאהב בהן נמצא תחת סכנה מתמדת. כי מי שפגש בחורה שנולדה במאי, לא ישכח אותה לעולם!

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות