חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
רותם סלע ויהודה לוי עושים חיים ביחד בקייב?!

רותם סלע ויהודה לוי עושים חיים ביחד בקייב?!

השמועה אומרת...

שתפו

כבר דיי הרבה זמן שרותם סלע היא אחת מהכוכבות המצליחות בתעשייה המקומית ואין פינה בחיינו שהיא לא מככבת בה החל מהנחיית תוכניות ריאליטי כגון “הכוכב הבא לאירווזיון”, “רק רוצים לרקוד” ו-“נינג’ה ישראל”, מדגמנת למגוון ברנדים ישראלים ובתקופה האחרונה היא גם מובילה את נבחרת הדוגמנים של מותג ההלבשה “קסטרו”.

רותם סלע ויהודה לוי עושים חיים ביחד בקייב?!

ממש עכשיו רותם סלע בדרכה לקייב שבאוקראינה כדי לצלם את הקולקציה החדשה של מותג האופנה אליו היא מדגמנת – אבל מה עושה שם יהודה לוי? כפי שאתם יודעים, יהודה לוי הוא אחד הפרזנטורים של רשת הביגוד המתחרה “רנואר” ומסתבר שממש ברגעים אלו הוא עולה על טיסה ישירה בדיוק לאותו לוקיישן ולצורך אותה מטרה – צילומי הקולקצייה החדשה. אז כן הבנתם כמו שצריך, שתי חברות האופנה טסו בדיוק באותו הזמן, לאותה המדינה במטרה לצלם את הקולקציות החדשות לעונה הנכנסת.

[quads id=”5″]

והיא לא לבד, רותם סלע מגיע לצילומים לצד עומר דרור, הודיה כהן והרכש החדש גל פופלאר במטרה לצלם את הקולקציה החדשה של “קסטרו”. אבל כמו שכבר הבנתם נבחרת הדוגמנים הלוהטת של “קסטרו” לא תהיה שם לבד וממש לידם צפויים להצטלם הפרזנטורים של רשת האופנה המתחרה “רנואר”. כפי שאתם יודעים, הפרזנטורים הנוכחיים של “רנואר” הם עדן פינס, יעל שלביה, נועה קירל, ניבר מדר, גפן ברקאי וברק שמיר – ונשמע שהולכת להיות לשתי החברות תחרות קשה, כי כאשר הנופים זהים וכל הפרצופים כבר בזיכרון שלנו, מי שיקבע מי יותר תצליח אלו הבגדים! מחזיקים להם אצבעות. רותם סלע ויהודה לוי מבלים יחד בקייב?!רותם סלע ויהודה לוי מבלים יחד בקייב?!רותם סלע ויהודה לוי מבלים יחד בקייב?!

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות