חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
זה לא דומיניק!! החבר החדש של הודיה כהן נחשף!?

זה לא דומיניק!! החבר החדש של הודיה כהן נחשף!?

השמועה אומרת...

שתפו

הודיה כהן (20) הצליחה להשתחל לתעשייה המקומית בצורה מיטבית לאחר שיצאה מתכנית הריאליטי “2025”. מרגע סיום התוכנית הודיה לא הפסיקה לספק לנו כותרות – ונראה שהיא גם לא מתכוונת להפסיק! הרעש העיקרי סביב האנונימית היפה היה בשל מערכת היחסים המפתיעה שניהלה במשך מספר חודשים עם סיגל תמם אותה הכירה בתכנית אבל מאז היא גם הספיקה לפתוח בקריירת דוגמנות, שחייבים לציין שהיא בטופ של הקצה!

זה לא דומיניק!! החבר החדש של הודיה כהן נחשף!?

[quads id=”1″]

כפי שאתם יודעים, מאז ההתאהבות בתוכנית הודיה וסיגל הספיקו להתגורר יחד והרבו להגיע יחד לאירועים מתוקשרים – אבל אז היה שינוי בעלילה ולפני מספר שבועות, רגע אחרי חופשה רומנטית במיקונוס השתיים הודיעו שתם הקשר הזוגי ביניהן – ואנחנו סקרנים לדעת עכשיו אם הודיה כבר הספיקה להתגבר על הפרידה ולמצוא אהבה חדש?! שימו לב להמשך הכתבה.

[quads id=”5″]

אז אכן אתם צודקים, רק לפני מספר שבועות הודיה עזבה את דירתה של סיגל במכה אחת ועברה לתל אביב – ומסתבר שהיא לגמרי המשיכה סולו! בין הצילומים למותג האופנה “קסטרו ולקמפיינים לוהטים נוספים, הודיה נתפסה במהלך שבוע שעבר כשהיא מסתובבת ברחובות תל אביב לצד בחור אנונימי ולוהט במיוחד, האם מדובר באהבה וזוגיות חדשה בחיים של הודיה?

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות