לא רווק בכלל: כוכב הרשת ציון ביסמוט ״לא נראה בכלל״ מתחתן!

קובי מחט בראש פרשת עבירות מין "הוא רצה לממש איתי את הפנטזיות המיניות שלו"לא רווק בכלל: כוכב הרשת ציון ביסמוט המכונה גם ״לא נראה בכלל״ הציע הערב נישואים לסימה, הידידה שלו מהסרטון המפורסם!

זה קרה מספר דקות לאחר חצות היום(ו'), ציון "לא נראה בכלל" מהסרטון אולי הכי מוכר ברשת בשנה האחרונה סגר מעגל והציע נישואים בשידור חי בתוכנית "הצינור" בערוץ 13 לסימה אותה הכיר בצורה דומה בלייב בפייסבוק באותו סרטון המוכר לכולם!

אלה היו המילים של ציון רגע לפני שהכל התחיל כשידידה שלו חיה עשתה בינו לבין סימה שידוך באותו לייב בפייסבוק שנחקק בזיכרוננו והפך לקטע המפיל של השנה האחרונה:
"דיברתי עם חיה בלייב בפייסבוק. אמרתי לה שאני מחפש כלה בשידור חי. אני לא האמנתי מה שיקרה אחר כך". ציון המשיך לספר כי הוא מצא שידוך פוטנציאלי, ורצה להמשיך לשוחח איתה בשידור חי: "התחלנו לדבר, לשוחח, ואז היא שואלת אותי כשאני יושב במיטה: 'ציון תגיד לי בן כמה אתה?', אז עניתי: 'בן 60 ולא נראה בכלל'. היא שמעה את זה וחזרה אחריי, וזהו. לא התייחסתי".

כשפורסם הסרטון ברשת ביסמוט הופתע: "פתאום אני עובר ברחוב וכל אחד אומר לי ציון – סלפי סלפי סלפי", ומאז הפך לכוכב רשת ענק שבשעות האחרונות אותו הקטע קיבל תפנית אחרת לגמרי.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1