אוי לא: תלין מהאח הגדול פונתה לבית החולים משריפה בדירה!

אוי לא: תאלין מהאח הגדול פונתה לבית החולים משריפה בדירה!

השמועה אומרת...

שתפו

שמועה מספרת כי אמש בשעות הבוקר פרצה שריפה בבניין מגורים בו שהתה תלין ודרמה גדולה כאשר תלין אבו חנא נלכדה בתוך הדירה בוערת
דווח כי מי שהייתה בתוך הדירה בזמן השריפה היא יוצאת האח הגדול, הטרנסג’נדרית תאלין השתתפה גם בעונה החדשה של גולסטאריות, המשיכו לקרוא לכל הפרטים

[quads id=”1″]
אתמול בבוקר פרצה שריפה בדירה בחיפה בה הייתה נמצאת תאלין יחד עם חבר נוסף. השניים סובלים מכוויות ומשאיפת עשן, ובנס הצליחו לחלץ עצמם מהחלון הדירה בקומה הראשונה. הם פונו במצב קל לבית החולים רמב”ם שבחיפה כדי לטפל בפגיעה כתוצאה מהשריפה.

אוי לא: תלין מהאח הגדול פונתה לבית החולים משריפה בדירה!
תאלין הדוגמנית בת ה-24 עברה לפני קצת יותר מ 4 שנים ניתוח לשינוי מינה, תחילה בגלל הרצון להפוך לטרנסג’נדרית, משפחתה ניתקה עמה קשר כמו שזכור לכולנו בסיפורים מבית האח הגדול. תאלין נולדה בנצרת כילד, וככל שעבר הזמן היא הבינה כי אינה רוצה לחיות את חייה במגדר זכר.
[quads id=”5″]
בשנת 2016 אף זכתה בתואר מיס טרנס של ישראל, לפני יותר משנה היא השתתפה ונכנסה לבית האח הגדול שם קיבלה אהבה עצומה למרות הניסיונות להתאחד עם משפחתה זה לא צלח ודווקא כאשר היא השתתפה בתכנית גולסטאריות, היא גם התאחדה עם אביה מחדש וזה היה ממש שובר לב ונוגע בו זמנית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות