חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
מה קרה לאייל גולן? "הוא מנותק במצב קשה, דניאל כישפה אותו"

מה קרה לאייל גולן? “הוא מנותק במצב קשה, דניאל כישפה אותו”

השמועה אומרת...

שתפו

מה קרה לאייל גולן? "הוא מנותק במצב קשה, דניאל כישפה אותו"מה קרה לאייל גולן? “הוא מנותק במצב קשה, דניאל כישפה אותו”

אייל גולן הציע לדניאל גרינברג נישואים אחרי 9 חודשי זוגיות בלבד. השניים מאוהבים מתמיד, אך הסביבה הקרובה שלו, כך מתברר, פגועה מאד. חברים קרובים מאד התרחקו בהשפעתה של גרינברג, כולל המטפלת של יאן שפוטרה לאחרונה. “לא מעניין אותו כלום והוא לא מקשיב לאף אחד מאז שהוא איתה”, אומר חבר קרוב לשעבר.

[quads id=”1″]

לפני קצת יותר משבוע אייל גולן הציע נישואים לדניאל גרינברג אחרי תשעה חודשי זוגיות, אך דברים לא טובים, כך מתברר, קורים בחייו. אייל נראה מאוהב יותר מאי פעם, מגיע עם דניאל לאירועים מתוקשרים ומשדר עסקים כרגיל, אך הוא נמצא בנתק מוחלט מהאנשים הקרובים אליו כבר שבועות ארוכים. “יש תחושה חזקה שדניאל כישפה את אייל”, מספר לשמועה מקורב לזמר, “זה נראה כאילו כל כולו רק בה, הוא שם בצד אנשים ודברים שהיו יציבים בחייו בשנים האחרונות ונראה שהוא מאוד מושפע ממה שהיא אומרת, מבקשת ועושה”, הם מוסיפים.

מה קרה לאייל גולן? "הוא מנותק במצב קשה, דניאל כישפה אותו"

[quads id=”5″]

“אין שום דרך להסביר את השינוי לרעה שהוא עבר מאז שהוא איתה”, מספר מקורב אחר לאייל, “זה לא האייל שאנחנו מכירים. לא מעניין אותו כלום והוא לא מקשיב לאף אחד מאז שהוא איתה”. הכל החל, כפי שאתם יודעים, כשפורסם על סכסוך עסקי בין אייל גולן לשותפו ב”ליאם הפקות”, בני פרץ. עם פרסום הידיעות על הסכסוך ביניהם, השניים מיהרו לשדר עסקים כרגיל ופרסמו תמונות וסרטונים יחד ואפילו נפגשו לפתור את המשבר אצל אופירה אסייג. יחד עם זאת, כששאלנו את דניאל על הנושא בעבר, היא מיהרה להכחיש ואמרה: “זה לא נכון, אין שום סכסוך ביניהם”, אך בפועל הדברים רחוקים מלהסתיים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות