האקסית של בן אל תבורי: הוא קרא לי ז*נה גולדיגרית ליד אמא שלו והחברים!

מאז שבן אל תבורי ואורטל עמר חתכו את החבילה צצות מדי פעם שמועות על נשים שונות שעוברות בחייו של תבורי. הדוגמנית הנורווגית אליזבת אלן היא אחת מאותן הנשים והיא אף התגוררה איתו במשך חודשיים עד שבן אל נאלץ לסלק אותה לדבריו. עכשיו היא החליטה לפתוח על בן אל חזרה: "הוא דיבר לא יפה והיה מתלונן על זה שאני לא מנקה"


האקסית של בן אל תבורי: הוא קרא לי ז*נה גולדיגרית ליד אמא שלו והחברים!

אפשר לומר שלאחרונה חיי האהבה של בן אל תבורי לא זוהרים כל כך. מאז אותה פרידה מאורטל עמר צצה מדי פעם שמועה על בחורה איתה הוא יוצא או לא יוצא, אבל שום דבר לא לגמרי ברור. אליזבת, מי שנחשדה כאחת האקסיות של בן אל הגיעה לאירוע השקת הקולקציה החדשה של SABON, אליזבת היא דוגמנית נורווגית שהגיעה לביקור בישראל אחרי שקיבלה הזמנה מיוחדת מתבורי בעצמו. אלן התגוררה בחודשיים האחרונים יחד עם בן אל בדירה שלו, יצרה קשרים עם אמא שלו ואפילו עשתה בייביסיטר לתו פרינס, הילד המשותף שלו עם בת זוגתו לשעבר.


אבל זה לא ממש נגמר בטוב, בן אל תבורי סילק לאחרונה את אלן מהדירה והותיר אותה זועמת ועצבנית במיוחד. "אני מכירה אותו לא מעט זמן, משהו כמו 4 או 5 שנים", סיפרה לכתב ערב טוב עם גיא פינס, "פגשתי אותו כמה פעמים בעבר ובפעם הזאת גרתי אצלו חודשיים בבית שלו. עזרתי לו ע התינוק ואם הוא רצה שאעשה דברים הייתי עושה, אבל אני יודעת שהוא היה מתלונן על זה שאני לא מנקה. הוא אמר לא מעט דברים רעים עלי, הוא אמר שאני גולדיגרית, הוא אמר שאני ז***. הוא אמר לא מעט דברים לא נחמדים עלי, זה היה לי עצוב כי אני לא יודעת למה הוא יגיד לי את זה".

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1