חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
שירי מימון מסבירה בדיוק למה היא עפה על עצמה!

שירי מימון מסבירה בדיוק למה היא עפה על עצמה!

השמועה אומרת...

שתפו

היא התחילה עם אסי עזר באקסיז ועברה גם דרך כוכב נולד וכיום היא אחת השופטות האהובות(ויש כאלה שפחות) בעולם המוזיקה. שירי תמיד כובשת בקלות ובביטחון כל במה אליה היא מגיעה. אבל הפעם החליטה שירי לחשוף משהו אישי בפוסט חושפני שהעלתה על ההתמודדות עם השינויים במראה החיצוני בעקבות שתי הלידות שעברה: “במשך שנתיים עבדתי ממש קשה, ושמתי לי ליעד לחזור לביקיני”

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

אז למה אני מעלה תמונה כזו? כי בשבילי זה נצחון. ואסביר: כל חיי הייתי קטנה ורזה, יותר ופחות, אבל מעולם לא סבלתי מחוסר בטחון בגוף שלי. אהבתי את עצמי כמו שאני. ואחרי הלידה השניה הרווחתי שני אוצרות לחיים וצלקות לעד. גם את הצלקות אני אוהבת אבל יש דברים שלא חייתי איתם בשלום. ובמשך שנתיים עבדתי ממש קשה . ושמתי לי ליעד לחזור לביקיני. ביני לבין עצמי. אז התמונה הזאת היא לא עוד תמונה של מישהי שעפה על עצמה אלא תמונה של אמא אחרי שתי לידות שעפה על עצמה ! וגם ללא פילטר (שוקינג) וברור שיש דברים לא מעט יותר דחופים לדבר עליהם כמו הבחירות (למי אתם מצביעים? ) המצב בדרום, הפגנות למיניהן, הדרת הנשים, המצב הכלכלי ועוד אי אילו בעיות בארץ אבל מה שמענין אותי כרגע זה מה אם ארצה עוד ילד/ה? לא בטוחה שאצליח לחזור לביקיני…חחחחח מה שבטוח- אמביציה מעולם לא חסרה לי . אז שורה תחתונה- תצביעו נכון תהיו טובים לאחרים ולכם, ואתן- אל תוותרו לעצמכן פיס אנד לוב

A post shared by Shiri Maimon (@shirimaimon1) on

בעוד פחות מ-24 שעות ישראל הולכת לבחירות בפעם ה-2, חודשים בודדים אחרי הסיבוב הראשון, בזמן שפוליטיקאים מתנגחים זה בזה, ואסאמאסים של ספאם מגיעים מכל עבר והרשתות החברתיות עמוס ות בוויכוחים יותר מתמיד.

[quads id=”5″]
למרות זאת, כמו שאמר בעבר ביבי נתניהו, אסור לשכוח את החיים עצמם – גם לא בעתות כאלו.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות