חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
אסף גורן חושף את הפחד אולי הכי גדול שלו!?

אסף גורן חושף את הפחד אולי הכי גדול שלו!?

השמועה אומרת...

שתפו

אתמול נפגשו דיירי “האח הגדול VIP” האחרונים לדרינק משותף שכלל גם הרבה מאכלים מתוקים ב”ביץ קלאב” בתל-אביב. האם הם חברים גם בחיים האמיתיים שאחרי היציאה מהבית הכי מפורסמת במדינה? אנחנו בספק. אבל מה שכן, הם לגמרי מוכיחים שהם יודעים לפרגן אחד לשני – ואתמול רבים מתעשיית הבידור ובפרט משתתפי עונת הVIP של ה”האח הגדול” הגיעו לפרגן למנצח העונה אסף גורן (זוכה האח הגדול) על הוצאת הסינגל הראשון שלו – ולגמרי עשו לו שמח!

אסף גורן חושף: "אני לא רוצה שיכירו אותי בתור עוד פליט ריאליטי"

[quads id=”5″]

כמו שפרסמנו, אסף גורן יוצא “האח הגדול VIP”, הוציא לפני מספר שבועות סינגל ראשון בשם “אוי ואבוי לי”, והשיר שעוד לפני יציאתו שיגע את קהל המעריצים (או אולי קהל המעריצות?) צבר בשבוע בלבד מעל למיליון צפיות ב”יוטיוב” והמספרים רק ממשיכים לעלות!

אסף גורן חושף: "אני לא רוצה שיכירו אותי בתור עוד פליט ריאליטי"

[quads id=”10″]

אסף נשאל: מה התגובות ברחוב על השיר הראשון שהוצאת?”ואו, אנשים מפרגנים לי בטירוף ואומרים שהם התחברו למילים והתלהבו מהקליפ וזה נוגע ללב אותי. הכי מצחיק, אפילו סבתא שלי לא מפסיקה לזמזם אותו”. ציפית לפחות?”האמת שלא רציתי לצפות, לא לטוב ולא לרע כי אני מאמין שמה שצריך לקרות קורה. האמת, אני לא רוצה להיות עוד פליט ריאליטי ששר מה שאומרים לו, אני רוצה להיות זמר שמתחבר למילים שהוא מוציא מהפה ולכן הייתי חלק מלא מהתהליך של יצירת השיר משלב הכתיבה ועד שלב הלחן. המטרה שלי כרגע היא שלא יכירו אותי בתור אסף מ”האח הגדול”, אלא בתור אסף הזמר והיוצר”.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות