זוכה הריאליטי פותח את הכל: "אני רוצה לצאת מהארון"

זוכה הריאליטי פותח את הכל: “אני רוצה לצאת מהארון”

השמועה אומרת...

שתפו

זוכה כוכב נולד ישראל בר און יוצא מהארון

זוכה כוכב נולד עונה 6 ישראל בר און החליט “לצאת מהארון” ולשתף את כולם בפוסט ארוך(מאוד!) וכואב בו הוא חושף את כל מה ששמר בבטן:”אני סובל ממאניה דיפרסיה וחוסר איזון לגבי משקל”

[quads id=”1″]

כבר עברו 11 שנים מאז שישראל בר-און זכה בתוכנית הריאליטי “כוכב נולד” והיום הוא החליט לחשוף בפוסט בלי פילטרים בפייסבוק שלו את מה שעבר עליו מאז שיצא כזה הגדול בפריים טיים של ערוץ 2.

מאז הזכייה, ישראל הספיק להתחתן עם המנהלת שלו, נויה, שגדולה ממנו ב-11 שנה. יש לשניים ילד משותף אבל זה לא נגמר בצורה חיובית והם נמצאים כיום בהליכי גירושים. “לחיות עם אור גדול באבהות לצד חוסר איזון לגבי משקל בלתי נשלט וללא מזור, חוסר מיצוי והנאה אמיתית בחיים”, הוא כותב.

זוכה הריאליטי פותח את הכל: "אני רוצה לצאת מהארון"

[quads id=”5″]

ישראל כתב את הדברים הבאים ותתכוננו זה מעט(הרבה) ארוך אבל שווה להישאר עד סוף הכתבה!

שלום לכולם!!! חברים וחברות זהירות פוסט בגודל של מגילת אסתר אני רוצה.. לצאת מהארון!!!!
בעצם אני רוצה להוריד מעליי ארון❤ חברים אני לא ידעתי איך להתחיל. אז פשוט התחלתי- יש הרבה דברים עליי שהם כלמיני שמועות או מחשבות.חלקן נכונות,חלקן נכונות פחות,חלקן שבבי נגזרות של אמת כלשהי שחסרים פרטים קריטיים.חלקן אפס אמת. בחלק מהותי שבהן אני מבקש פה לגעת. כל חיי אני מתמודד עם תיק כבד. וזה התיק הזה שנקרא הפרעות אכילה.תנודות קיצוניות במצבי הרוח. חוסר יציבות.חוסר איזון. מי שאין לו סבלנות מוזמן לצאת מהפוסט. מי שחושב שזה טצ’י מידי מוזמן לצמצם מגע מהפוסט ולעבור הלאה. מי שחושב שדברים כאלה זה “של בחורות(בשפה יפה)” או ווט אבר- מוזמן לדלג על הפוסט.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות