חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
גל גברעם תוקפת "צאו לי מהווריד, רוצים להמשיך לז**ן את המח?"

גל גברעם תוקפת “צאו לי מהווריד” ומנגד מודה שהיא עדיין תקועה על טום אביב!

השמועה אומרת...

שתפו

גל גברעם תוקפת "צאו לי מהווריד, רוצים להמשיך לז**ן את המח?"

לא כל כך ברור לשמועה מדוע העלתה גל גברעם פוסט “צאו לי מהווריד” לפרופיל האינסטגרם שלה בזמן שפחות מיממה לפני כן פורסם וידאו שלה עושה מבחן פוליגרף על שאלות פולשניות אותם היא בעצמה בחרה לענות ולפרסם! , שאלות שכולן על טהרת טום אביב שמתוכן נראה שהוא עדיין עמוק במחשבותיה.

באותו סרטון בהשתתפותה שהיא החליטה באופן חד משמעי להיות בתוכו ולשתף איתו פעולה כדי שהציבור הרחב יקבל את הפרטים הכי קטנים על מה שקורה איתה ואיתו במבחן פוליגרף!!.. סטנדרטים כפולים מישהו?

[quads id=”1″]

גל גברעם תוקפת "צאו לי מהווריד, רוצים להמשיך לז**ן את המח?"

גל גברעם החליטה לפרסם אמש את הפוסט הבא בפרופיל האינסטגרם שלה, בו היא מבקשת באופן חד משמעי שירדו ממנה בקשר לאקס טום אביב?? הייתכן?

“אוקיי, די, הסיוט הזה נגמר. גל גברעם, בת 18, בן הזוג שלי לשעבר שיחיה, טום דובי אביב, 31. 12 שנה בינינו, כן זה ידוע. יצאנו שמונה חודשים, משהו כזה. אהבת חיי. למה נפרדנו? פאקינג לא העניין שלכם! אם הייתי כל כך רוצה – הייתי מספרת! אירוע טום אביב, אוגוסט 2019 הסוף באופן סופי? גברעם ואביב | צילום: אביב חופי “יש לי עוד טיפה כבוד עצמי. האמת שממש קצת כבוד עצמי, לא יותר מדי, ואני כותבת את הפוסט האידיוטי הזה. יש לכם שאלות?! לא אכפת לי. צאו לי מהווריד, בבקשה! רוצים להמשיך לז*** ת’מוח? תיהנו מעוד תמונה שאני מעדיפה לשכוח”.


[quads id=”5″]

רוצים לדעת מה ענתה גל בפוליגרף על האקס טום אביב? עברו לעמוד הבא!

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות