חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
האקס של מעיין אדם: "לא חיפשתי להתפרפר, אני מתגעגע אליה"

האקס של מעיין אדם: “לא חיפשתי להתפרפר, אני מתגעגע אליה”

השמועה אומרת...

שתפו

וזהו הפוסט שהעלה אסיף אלקיים לאינסטגרם בה הוא מביא את הצד שלו בסיפור הפרידה עם מעיין אדם:

במשך יומיים ניסיתי ככל יכולתי לאטום אוזניים ולהתרכז באבל הפרטי שלי, בניסיון לעכל ולהבין מה לעזאזל קרה כאן… אבל זה היה בלתי אפשרי. ההודעות, הטלפונים והאייטמים לא נתנו לי מנוח, אז החלטתי לקבל הכל באהבה. כמעט הכל. כי על אף שמעיין הפליאה לספר מדוע נפרדנו – ועשתה את זה נהדר, יותר מידי אנשים הניחו שאני פשוט ילד שבורח ממחויבות. “נשמע שהסיבה שעזבתי היא שאני רוצה להמשיך לטעום ולחוות. אנשים לקחו דבר כל כך גדול, מורכב ומסובך – וקימטו אותו לאיזו מחשבה ילדותית של גבר שרוצה ליהנות. אני קצת כועס. אני כועס כי נראה שאחוז גדול מדי בציבור לא יודע להכיל אדם שמרגיש שזה לא נכון לו, המון אנשים כל כך חסרי אופקים שמבחינתם הסיבה היחידה שאני עוזב היא שאני רוצה עוד לטעום ולחוות…ולא, לא זה המצב.

[quads id=”1″]

האקס של מעיין אדם: "לא חיפשתי להתפרפר, אני מתגעגע אליה"

כמה שונה היה המצב? ובכן, כבר הייתה טבעת. זה לא היה סוד. הייתי על סף להפוך את הדבר המדהים הזה שהיה בנינו לבית קטן ומאושר ללוסי שלנו – בשלב הזה, ולשֶׁמֶשׁ – הילדה העתידית שלנו ביום מן הימים. אבל עבור מעיין נישואים מגיעים עם ילד בעתיד הקרוב, ואני מכבד את הרצונות ואת הפחדים הלגיטימיים שלה…ומרגע שזה הובהר – לא הייתה לי זכות להציע נישואין כל עוד לא החלטתי שאני בשל לזה בעתיד הקרוב מאוד.

[quads id=”5″]

…קיבלתי מאות הודעות עם אותה קלישאה גנרית: ‘מי שאוהב לא עוזב’. אז תרשו לי לתקן – מי שאוהב יודע לעצור הכל – ולחשוב טוב טוב אם הוא לא עושה צעד שעתיד לפגוע אנושות באהובתו. אחרת – הוא אמנם אוהב, אבל בעיקר את עצמו. מעיין הייתה מעבר לאהבה הכי גדולה שלי, מעבר לחברה הכי טובה שלי – היא הייתה החלום הבלתי מושג שעליו חלמתי שנים – האישה שתתקן אותי…ולכן אני עדיין לא קרוב לעכל. אבל אם אתם כבר מתערבים, רק תזכרו – שמאחורי הדמות של ההוא שנתפש בעיניכם כחרא שמחפש להתפרפר – יש גבר כואב, שמתגעגע כל כך לאישה שהוא אוהב.

שמועה מבינה שקאמבקים באינסטוש זה הדבר החם הבא.. ומאוד מודאגת מהמצב, שיהיה להם בהצלחה!

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
isaella
isaella
1 שנים

שלום חבר נפגעתי ושבורת לב כאשר קרתה בעיה גדולה מאוד ביני לבין בעלי לפני שבעה חודשים בנישואיי. כל כך נורא שהוא לקח את התיק לבית המשפט לגירושין. הוא אמר שהוא לעולם לא רוצה להישאר איתי שוב ושהוא כבר לא אוהב אותי. אז הוא ארז מהבית וגרם לי ולילדי לעבור כאבים עזים. ניסיתי בכל האמצעים האפשריים להחזיר אותו,

elijah
elijah
1 שנים

אני רוצה להודות לד”ר אלאבה האיש שעזר לי לתקן את הנישואים שלי ולגרום לבעלי לאהוב אותי יותר, אם יש לך בעיה זוגית כלשהי, מחלה, בעיה רוחנית בעבודה הוא יכול לעזור לך לתקן את זה, אתה יכול לפנות אליו ישירות בכתובת -אימייל- [email protected], אתה יכול גם לשלוח לווטסאפ/viber עם המספר הזה +1(425) 477-2744