חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
האקס של מעיין אדם: "לא חיפשתי להתפרפר, אני מתגעגע אליה"

האקס של מעיין אדם: “לא חיפשתי להתפרפר, אני מתגעגע אליה”

השמועה אומרת...

שתפו

האקס של מעיין אדם: "לא חיפשתי להתפרפר, אני מתגעגע אליה"

אחרי שחשפה מעיין אדם, את הפרידה שלה מאסיף אלקיים בתקשורת וגרמה להלם בקרב לא מעט צופים ועוקבים, בסביבה שלה האש הגיע דווקא כלפי בן זוגה לשעבר שנאלץ לספוג ביקורות והאשמות על כך שהוא “חרא שמחפש להתפרפר” לדבריו. עכשיו הוא מחליט לכתוב פוסט שמסביר ומציג את הצד שלו ויש הפתעה: כבר הייתה טבעת!

[quads id=”1″]

האקס של מעיין אדם: "לא חיפשתי להתפרפר, אני מתגעגע אליה"

מאז החשיפה על הפרידה בסופ”ש האחרון, מעיין אדם  לא מפסיקה לקבל חיזוקים מעוקביה ואנשים שנתקלים בה באקראיות, שמבינים לליבה על סיבת הפרידה. למי שזוכר, אדם סיפרה על כך שאסיף והיא פירקו את החבילה כעבור שנה וחצי בגלל התכניות השונות שלהם לעתיד,  על כך שהיא מאוד רצתה להביא ילדים לעולם בקרוב והוא היה פחות בעניין.

[quads id=”5″]

מסתבר שמי שסבל מכל החשיפה הזאת של מעיין אדם הוא בעצם האקס, אסיף אלקיים. אתמול הוא החליט לפרסם פוסט שבו שיתף על הקשיים מנקודת המבט שלו וכל ההתמודדויות שהיו לו בדרך ובנוסף האש שמופנת אליו מהציבור שמאשים אותו בחוסר רצינות והפך אותו לגבר פרפר.


המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
isaella
isaella
2 שנים

שלום חבר נפגעתי ושבורת לב כאשר קרתה בעיה גדולה מאוד ביני לבין בעלי לפני שבעה חודשים בנישואיי. כל כך נורא שהוא לקח את התיק לבית המשפט לגירושין. הוא אמר שהוא לעולם לא רוצה להישאר איתי שוב ושהוא כבר לא אוהב אותי. אז הוא ארז מהבית וגרם לי ולילדי לעבור כאבים עזים. ניסיתי בכל האמצעים האפשריים להחזיר אותו,

elijah
elijah
2 שנים

אני רוצה להודות לד”ר אלאבה האיש שעזר לי לתקן את הנישואים שלי ולגרום לבעלי לאהוב אותי יותר, אם יש לך בעיה זוגית כלשהי, מחלה, בעיה רוחנית בעבודה הוא יכול לעזור לך לתקן את זה, אתה יכול לפנות אליו ישירות בכתובת -אימייל- [email protected], אתה יכול גם לשלוח לווטסאפ/viber עם המספר הזה +1(425) 477-2744

dr james eric
dr james eric
2 חודשים

QUICK EASY EMERGENCY URGENT LOANS LOAN OFFER EVERYONE APPLY NOW +918929509036 [email protected] Dr. James Eric