האקס של מעיין אדם: "לא חיפשתי להתפרפר, אני מתגעגע אליה"

האקס של מעיין אדם: "לא חיפשתי להתפרפר, אני מתגעגע אליה"

השמועה אומרת...

שתפו

האקס של מעיין אדם: "לא חיפשתי להתפרפר, אני מתגעגע אליה"

אחרי שחשפה מעיין אדם, את הפרידה שלה מאסיף אלקיים בתקשורת וגרמה להלם בקרב לא מעט צופים ועוקבים, בסביבה שלה האש הגיע דווקא כלפי בן זוגה לשעבר שנאלץ לספוג ביקורות והאשמות על כך שהוא "חרא שמחפש להתפרפר" לדבריו. עכשיו הוא מחליט לכתוב פוסט שמסביר ומציג את הצד שלו ויש הפתעה: כבר הייתה טבעת!

[quads id="1"]

האקס של מעיין אדם: "לא חיפשתי להתפרפר, אני מתגעגע אליה"

מאז החשיפה על הפרידה בסופ"ש האחרון, מעיין אדם  לא מפסיקה לקבל חיזוקים מעוקביה ואנשים שנתקלים בה באקראיות, שמבינים לליבה על סיבת הפרידה. למי שזוכר, אדם סיפרה על כך שאסיף והיא פירקו את החבילה כעבור שנה וחצי בגלל התכניות השונות שלהם לעתיד,  על כך שהיא מאוד רצתה להביא ילדים לעולם בקרוב והוא היה פחות בעניין.

[quads id="5"]

מסתבר שמי שסבל מכל החשיפה הזאת של מעיין אדם הוא בעצם האקס, אסיף אלקיים. אתמול הוא החליט לפרסם פוסט שבו שיתף על הקשיים מנקודת המבט שלו וכל ההתמודדויות שהיו לו בדרך ובנוסף האש שמופנת אליו מהציבור שמאשים אותו בחוסר רצינות והפך אותו לגבר פרפר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
isaella
10 חודשים

שלום חבר נפגעתי ושבורת לב כאשר קרתה בעיה גדולה מאוד ביני לבין בעלי לפני שבעה חודשים בנישואיי. כל כך נורא שהוא לקח את התיק לבית המשפט לגירושין. הוא אמר שהוא לעולם לא רוצה להישאר איתי שוב ושהוא כבר לא אוהב אותי. אז הוא ארז מהבית וגרם לי ולילדי לעבור כאבים עזים. ניסיתי בכל האמצעים האפשריים להחזיר אותו,

elijah
10 חודשים

אני רוצה להודות לד"ר אלאבה האיש שעזר לי לתקן את הנישואים שלי ולגרום לבעלי לאהוב אותי יותר, אם יש לך בעיה זוגית כלשהי, מחלה, בעיה רוחנית בעבודה הוא יכול לעזור לך לתקן את זה, אתה יכול לפנות אליו ישירות בכתובת -אימייל- [email protected], אתה יכול גם לשלוח לווטסאפ/viber עם המספר הזה +1(425) 477-2744