קבוצת הוואטסאפ הסודית של הדיירים נחשפת ולמה תקוה לא שם!?

קבוצה הוואטאפ הסודית של הדיירים נחשפת ולמה תקוה לא שם!?

לדיירי עונת "האח הגדול" האחרונה יש קבוצת וואטסאפ סודית שבה נמצאים רק הם?? לא בדיוק אבל בערך.

מסתבר שלדיירי העונה שהסתיימה זה הרגע יש פורום פנימי במיוחד בשבילם אבל.. מסתבר שחלק מהדיירים בכלל לא שם והשמועות ברשת התחילו להתלקח כאשר אודליה סוויסה סיפרה בלייב לשאלתה של שמועה בידור "האם את בקשר עם תקוה?" ואמרה שכן והיא אפילו מאוד אוהבת ומפרגנת לה.

קבוצה הוואטאפ הסודית של הדיירים נחשפת ולמה תקוה לא שם!?
בקבוצת הוואטסאפ של הדיירים? ירדן, אודליה ואדם

רק שאודליה גם חשפה ואולי בטעות ש"תקוה לא בקבוצה" של הדיירים, דבר שגרם להרבה מאוד תגובות שבחלקן עלתה השאלה האם עשו על תקוה חרם בקבוצה!?

לאחר שפרסמנו בדף של שמועה באינסטגרם את אותו הלייב עם אודליה ועל כך שתקוה לא נמצאת בקבוצת הוואטסאפ של הדיירים רצו תגובות כמו "אם זה מרגיש כמו חרם ונראה כמו חרם זה חרם!!!!!! גועל נפש. הקנאות והמירמור חוגגים" ובכללי נראה שהגולשים עדיין לא רגועים ממאורעות האח הגדול שכידוע היה בבית מספר מחנות שלא הסתדרו וזה אף  הגיע כמעט למצב של "חרם", אבל.. התוכנית הרה נגמרה לא?

אז תנו לשמועה לעשות לכם סדר לקראת ליל הסדר וזהו מידע רשמי: קבוצת הוואטסאפ של המתמודדים נפתחה בכלל ע"י אחראית המתמודדים מטעם ההפקה ולא ע"י אחד הדיירים!

 

הדיירת אמלי פרי סיפרה בלייב על כך שמהקבוצה כבר הספיקו לצאת ליאור ורונן שפחות התחברו כנראה לעניין של קבוצת דיירים משותפת הרבה לפני שתקוה יצאה בסיום העונה ותקוה בכלל לא נכנסה לקבוצה מלכתחילה!.

 

ובאשר לתקוה, היא החליטה שלא לקחת חלק בקבוצת הוואטסאפ ואין לזה שום קשר ל"חרם" על פי מקורבים, אלה מבחירה אישית שלה בלבד.

 

View this post on Instagram

 

אודליה חושפת לעוקביה ולשמועה סוד⁉️😳😮 כשאודליה נשאלה ע"י מיכה סלמה המלהק אם תהיה בקשר עם זוכת העונה, תקוה גדעון היא ענתה כן.. למרות ש"תקוה אומנם לא בקבוצה" ומסתבר שיש לדיירים קבוצת וואטסאפ סודית שחלק ממנה נמצאים בה וחלק לא❗😱 אחרי בירור מעמיק מסתבר שרוב הדיירים בקבוצת הוואטסאפ אבל יש כאלה שיצאו מסיבות כאלה או אחרות ובאשר לתקוה, אז לא מדובר בחרם חלילה!! אלה בכך שתקוה פשוט עסוקה מדי בעקבות הזכיה וכשהיא תתפנה היא תחבור לשאר הדיירים בקבוצה❗😲 הייתם רוצים להתגנב לוואטסאפ של הדיירים⁉️😏 כתבו לנו 👇🏼👇🏼 #האחהגדול #סוד # חשיפה #אודליהסויסה #שמועה *הבהרה: אין לאודליה קשר לניהול הקבוצה והיא הכי מפרגנת לתקוה שלא בקבוצה מבחירה בלבד!! אין שם שום חרם אז בבקשה לשמור על שיח מכובד ⁦♥️⁩

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

View this post on Instagram

אמלי מספרת לשמועה מי בקבוצת הוואטסאפ של הדיירים ומי לא❗😮😲 אז אחרי שחשפנו לכם שאודליה סיפרה על כך שתקוה לא בקבוצת הוואטסאפ של הדיירים והיו שמועות לחרם על תקוה, מסתבר שזה ממש לא ככה❗😯 כל הדיירים נמצאים בקבוצת הוואטסאפ חוץ מליאור ורונן שיצאו מהקבוצה ותקוה בכלל לא נכנסה אליה❗😱 אז מה אתם אומרים על זה עכשיו⁉️ בואו נשמע אתכם 👇🏼👇🏼 #האחהגדול #סוד #חשיפה #שמועה #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

יש חרם על תקוה או לא?