חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
רונן פותח לראשונה:"אני לא יחכה לאישור בכתב של תקוה לליאור לדבר איתי"

רונן ואלון פותחים פה על ליאור דואק ועל מה שניסו להסתיר מהצופים?

השמועה אומרת...

שתפו

רונן פותח לראשונה:"אני לא יחכה לאישור בכתב של תקוה לליאור לדבר איתי"

דייר העונה החולפת, רונן פייגנבוים שלח לאינסטגרם של שמועה תזכיר להיכנס ללייב שלו אמש “היום בלייב שלי סקופ לליאור, תבואו” אז שמועה כמובן שלא יכלה לסרב מנימוס וסקרנות כדי לשמוע את דבריו של רונן ויותר מאוחר גם את של יוצא בית האח הגדול נוסף, אלון, ואת אשר היה להם להגיד על ליאור דואק.

 

רונן פתח שוב בלייב את נושא קבוצת הוואטסאפ של הדיירים, אותה פתחה אחראית ההפקה רגע לפני הגמר, וסיפר למה הוא יצא ממנה:“בקבוצה הזאת ישנם אנשים שהם לא בקשר איתי, הם לא חברים שלי והם גם לעולם לא יהיו חברים שלי ולכן החלטתי לצאת מהקבוצה הזאת”

[quads id=”1″]

כשנשאל על ליאור דואק ועל היחסים שלהם לאחר היציאה מהבית נראה שהיה לו לא מעט מה להגיד:“חשבתי על הדברים והיום הבנתי טוב טוב עם עצמי, אני לא אחכה לאישור בכתב של תקוה שתיתן לליאור אישור לדבר איתי ולהיות חבר שלי, לכן זה לא יקרה ואנחנו לא נהיה חברים, זו פשוט בדיחה!”

 

רונן גם הסביר שהזעם שלו כלפי ליאור לא נובע מקנאה בתקוה או בזכייה שלה וכשהעלה את אלון לשידור, שוב נפתחו דלתות או יותר נכון התגלו השלדים בבית “האח הגדול” ומסתבר שלאלון היה סקופ מעניין על דבר שקרה בינו לבין ל אור בבית:

 

“ישבתי על הספסל בתור למקלחת, הוא מגיע, כאילו מחבק אותי, לופת אותי ובכח מוציא אותי לכיוון החדר ארונות, כאילו לא.. היה לו קשה לשמוע אותי. אני אומר לו ‘מה אתה עושה? מה אתה עושה?’ ואני חוזר לשבת על הספסל, עוד הפעם הוא מרים אותי וזורק אותי לכיוון החדר ארונות! עכשיו זה כנראה לפי חוקי האח, זה תקין”

 

צפו >>

[quads id=”1″]

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות