האח הגדול: מכור או לא מכור? אסי עזר ולירון ויצמן שמים סוף לשמועות

האח הגדול: מכור או לא מכור? אסי עזר ולירון ויצמן שמים סוף לשמועות

מדי סוף עונת "האח הגדול" נשמעות ברשת אמרות חוזרות ונשנות:"הכל מכור", "התכנית הכי מכורה בעולם" ואפילו נפתחות קבוצות ועצומות לבדוק את כשרות ההצבעות מכיוון שהצופים של מי שהגיעו למקומות ה-2 עד ה-5 בדרך כלל מאוד מאוכזבים על כך שהמתמודד שלהם לא ניצח בגמר התוכנית.

מנחה "האח הגדול" לשעבר בזכיינית קשת, אסי עזר עלה אמש ללייב באינסטגרם עם מנחת "האח הגדול" הנוכחית, לירון ויצמן ברשת 13, ואסי הקריא תגובה של אחת הגולשות שכתבה "התכנית הכי מכורה בעולם", דבר שגרם לשניים לפתוח את הנושא!

לירון ויצמן הגיבה ישר לאותה מגיבה:"אני חייבת להגיד לכם, זה לא מכור, יש עורכי דין ומחלקה משפטית גדולה שמטפלת בתכנית, גם אם היינו רוצים…"

וכמובן שאסי עזר הכניס קצת פלפל ונכנס ללירון במשפט:"תראו בקשת זה לא היה מכור… אני לא יודע מה קורה ברשת… שמעתי שמועות!!"

צפו והגיבו בקטע >>

 

View this post on Instagram

 

האח הגדול: מכור או לא מכור⁉️😱 אסי עזר עלה ללייב עם לירון ויצמן והשניים שמו סוף לשמועות על כך שההצבעות באח הגדול מכורות⁉️😮 . לירון ויצמן ציינה:"אני חייבת להגיד לכם, זה לא מכון, יש עורכי דין ומחלקה משפטית גדולה שמטפלת בתכנית, גם אם היינו רוצים…" 😲 . ואילו אסי עזר בתגובה טיפוסית ומשעשעת: "תראו בקשת זה לא היה מכור… אני לא יודע מה קורה ברשת… שמעתי שמועות!!" 🤣 . אז מה אתם אומרים, עובדים עלינו בעיניים או שהכל כשר⁉️ תרביצו מכת תגובות 👇🏼👇🏼 #חשיפה #האחהגדול #מכור #אחגדול #אסיעזר #לירוןויצמן #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on