חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ירדן אדרי מחזירה עקיצה לליאור דואק ולו יש ווידוי בלייב:"אני חייל גאה של תקוה"

ירדן אדרי מחזירה עקיצה לליאור דואק ולו יש ווידוי בלייב:”אני חייל גאה של תקוה”

השמועה אומרת...

שתפו

ירדן אדרי מחזירה עקיצה לליאור דואק ולו יש ווידוי בלייב:"אני חייל גאה של תקוה"

יום לא שקט בגזרת דיירי העונה האחרונה של “האח הגדול” בעקבות הסערה שיצר הפרק ששודר אמש “חוזרים הביתה” ובו נפתחה שוב תיבת פנדורה של המתמודדים לאחר שליאור דואק הפנה שוב אצבע מאשימה לדיירת ששהתה איתו בבית, ירדן אדרי.

 

ירדן אדרי התראיינה היום בתוכנית “הדו’ח היומי” ברשת 13, והסבירה את הצד שלה ועל כך שלא טינפה על ליאור ותקוה אלה הביעה את דעתה הכנה שלא תהיה בקשר איתם.

[quads id=”1″]

לקראת סוף הראיון איתה, ירדן סיכמה את הנושא הפתוח עם ליאור דואק  בפני המנחים והשאירה עקיצה:“אני מקוה שהוא יודע מה הוא עושה כי נראה שלא!”

 

View this post on Instagram

 

שוקקק ירדן מחזירה עקיצה לליאור❗❗ 😱 . ירדן אדרי מסבירה את הצד שלה ועל כך שלא טינפה על ליאור ותקוה אלה הביעה את דעתה הכנה שלא תהיה בקשר איתם❗❗😯 . ירדן סיכמה את הנושא של ליאור בפני המנחים והשאירה עקיצה:”אני מקוה שהוא יודע מה הוא עושה כי נראה שלא!” ❗😳 . מה אתם חושבים על התגובה של ירדן⁦⁉️⁩ שגרו לנו תגובות ⁦👇🏼⁩⁦👇🏼⁩ #האחהגדול #אחגדול #שמועה #ירדןאדרי #ראיון #עימות הקטע המלא בתוכנית “הד’וח היומי”, רשת 13.

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

בגזרה של ליאור דואק, הוא החליט לעלות ללייב הבהרה באינסטגרם לאחר שספג לא מעט תגובות קשות בעקבות הדברים שפתח על ירדן אמש בתוכנית, אך הוא דווקא בחר שלא לדבר על הדיירת אדרי אלה על דייר אחר!.. רונן פייגנבוים.

 

כזכור, בראיון רגע אחרי התוכנית, הסביר ליאור ללירון וגיא שהוא יהיה בקשר עם רונן, אך כאשר גילה לטענתו שרונן מטנף על תקוה ואחות שלו מאחלת לו דברים ברשת , הוא הבין שהוא לא רוצה שום קשר איתו ועם עוד מספר דיירים שלטענתו טינפו עליו.

תקוה חושפת בתגובה בלייב שליאור והיא ישנו ביחד? או שסתם מסתלבטת על הצופים?
אנחנו מהמרים על סתלבט :)
אנחנו מהמרים על סתלבט, תגובה נוספת של תקוה בלייב של ליאור

 

לסיום ליאור הסביר למה רונן קרא לו “חייל של תקוה” ודווקא היה לו מסר מפתיע ותגובה בעניין הזה:“אני כאן אומר שאני חייל גאה של תקוה!”

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

ליאור דואק פותח הכל וגם מתוודה “אני חייל גאה של תקוה”❗😱 . ליאור הסביר לצופים בלייב למה הכוונה בזה שרונן קרא לו חייל של תקוה ופתח לראשונה למה הוא לא בקשר איתו❗😲 . בראיון רגע אחרי התוכנית ללירון וגיא הסביר ליאור שהוא יהיה בקשר עם רונן, אך כשהוא גילה שהוא מטנף על תקוה ואחותו מאחלת לו דברים ברשת לטענתו והבין שהוא לא רוצה שום קשר איתם❗ . לסיום ליאור במסר:”אני כאן אומר שאני חייל גאה של תקוה!”😯😯 . מה אתם חושבים על התגובה שלו⁉️ #האחהגדול #שוק #וידוי #הלם #מסר #חייל #הרצליה #herzliya תפגיזו בתגובות 👇🏼👇🏼

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות