עובד ההפקה חלה בקורונה: דיירי "האח הגדול" לא נשלחו לבידוד!

עובד ההפקה חלה בקורונה: דיירי "האח הגדול" לא נשלחו לבידוד!

אחרי שכבר הבנו שהנחיות משרד הבריאות בהקשר לשמירת המרחק והבידוד הבית אינם חלים על חלק מיוצאי "האח הגדול" שמטיילים חופשי בציבור ועוברים בין בתים של חבריהם המתמודדים.

 

מסתבר גם שבזמן שבו שהו הדיירים בסמוך לסיום התוכנית, אחד מעובדי ההפקה היה נגוע בנגיף?

חלק מהעובדים ששהו בסביבת אותו עובד הפקה שאובחן כחולה קורונה נכנסו לבידוד, וזאת שמונה ימים בלבד לאחר סיום התוכנית, כאשר העובדים עודכנו אמש על אותו עובד בהפקת התוכנית שנדבק בקורונה ושעליהם להכנס לבידוד.

 

העובדים ששהו במחיצת אותו עובד הנגוע בנגיף עבדו איתו ככל הנראה במשמרת הלילה והם התבקשו להישאר בבידוד עד יום רביעי הקרוב.

 

מסתבר שגם להפקת התוכנית, על אף הניסיון המאוד מכובד על שמירת הנחיות משרד הבריאות, הצליח לחדר הווירוס החמקמק, ולמזלם זה התגלה רק לאחר תום צילומי התכנית, ובאשר למתמודדים ולמנחים? אז לא, אף אחד לא נשלח לבידוד וזאת ללא הצורך בהנחת סלב, כנראה שפשוט זה עניין של מזל.

View this post on Instagram

הלם❗❗ עובד חולה קורונה בהפקת הענק "האח הגדול" 😳😧 חלק מעובדי ההפקה של "האח הגדול" הועברו לבידוד,לאחר שאחד מעובדי ההפקה אובחן כחולה קורונה. העובד אשר אובחן עבד במשרות לילה והעובדים באותה המשמרת נדרשו להיכנס לבידוד. אף אחד מהדיירים והמנחים לא נשלחו לתקופת בידוד 😧 מה דעתכם,כתבו לנו למטה⁉️ ⁦👇🏽⁩ האם הדיירים היו אמורים להיכנס לבידוד⁉️ #גמרהאחהגדול #האחהגדול#בידוד #קורונה#הפקתהאחהגדול

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on