חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
יוצא "האח הגדול" ניר אבישי כהן הגיש תלונה במשטרה!

יוצא “האח הגדול” ניר אבישי כהן הגיש תלונה במשטרה!

השמועה אומרת...

שתפו

יוצא "האח הגדול" ניר אבישי כהן הגיש תלונה במשטרה!

אחרי שספג לא מעט קללות ואיומים מטוקבקיסטים כאשר היה דייר בבית “האח הגדול”, מסתבר שהשיא לא היה בכלל בתוכנית עצמה אלה בימים אלו ממש!

 

ניר העלה אמש פוסט באינסטגרם בו הוא חשף על כך שהחליט לנקוט במעשה נגד אותם איומים שכנראה הסלימו למצב של חשש כלפי חייו, והוא ניגש למשטרה בשביל להגיש תלונה רשמית

[quads id=”1″]

כך כתב ניר בעקבות האיומים שחטף:

 

“מבאס שאני נאלץ לעשות את זה בתקופת חגים, תקופה של אחדות וחיבור, שכולנו מתלכדים יחד, אבל הגשתי הבוקר תלונה במשטרת ראש פינה על איומים.

מאז שיצאתי מהאח הגדול אני מקבל מאות הודעות ביום, רובן המכריע הן הודעות תמיכה ואהבה, וכן, חלק מההודעות הן הודעות נאצה ושטנה.
בין אלפי ההודעות יש גם הודעות שמכילות איומים מפורשים לחיי ולחיי משפחתי. בימים הראשונים התעלמתי, בעיקר כי עסקתי בהתאוששות מהחוויה. התלבטתי רבות אם לגשת למשטרה, אבל החלטתי כי הגיעו מים עד נפש.

 

אני חושב שאנשים חייבים להפנים שגם בדמוקרטיה בה חופש הביטוי הוא מקודש, יש גבול שאסור לחצות. הגבול הוא אלימות מילולית, והסתה לאלימות פיזית. לא ייתכן שאנשים, חלקם מבוגרים וחלקם צעירים, ירשו לעצמם לאיים באלימות. מי שמזלזל בכוחן של מילים כנראה שכח מה היא כוחה של הסתה.

[quads id=”1″]

אני מצפה שהמשטרה תתייחס לתלונה שלי בצורה רצינית ותטפל בפורעי החוק הללו.

 

למען הסר ספק, אותם עלובי נפש לא ימנעו ממני להמשיך לומר בפומבי את דעותיי ולהמשיך להיאבק למען החיים המשותפים במדינת ישראל ולמען חירותם וזכויותיהם של הפלסטינים החיים בשטחים הכבושים.

 

כדי להילחם בחושך, חייבים להאיר ולאהוב. בחייאת, פזרו אהבה ולא שנאה.”

 

מה דעתכם על דבריו של ניר, מצדיקים את המעשה של שלט או שבעצם זה היה דיי סביר שיגיע למצב הזה בעקבות דעותיו ועברו? תגיבו בפוסט:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

הלם מוחלטטט❗❗😲 . יוצא “האח הגדול” ניר אבישי כהן משתף על כך שהגיש תלונה במשטרה בעקבות איומים ממששיים נגדו❗😱 . “מבאס שאני נאלץ לעשות את זה בתקופת חגים, תקופה של אחדות וחיבור, שכולנו מתלכדים יחד, אבל הגשתי הבוקר תלונה במשטרת ראש פינה על איומים. מאז שיצאתי מהאח הגדול אני מקבל מאות הודעות ביום, רובן המכריע הן הודעות תמיכה ואהבה, וכן, חלק מההודעות הן הודעות נאצה ושטנה. בין אלפי ההודעות יש גם הודעות שמכילות איומים מפורשים לחיי ולחיי משפחתי. בימים הראשונים התעלמתי, בעיקר כי עסקתי בהתאוששות מהחוויה. התלבטתי רבות אם לגשת למשטרה, אבל החלטתי כי הגיעו מים עד נפש. אני חושב שאנשים חייבים להפנים שגם בדמוקרטיה בה חופש הביטוי הוא מקודש, יש גבול שאסור לחצות. הגבול הוא אלימות מילולית, והסתה לאלימות פיזית. לא ייתכן שאנשים, חלקם מבוגרים וחלקם צעירים, ירשו לעצמם לאיים באלימות. מי שמזלזל בכוחן של מילים כנראה שכח מה היא כוחה של הסתה. אני מצפה שהמשטרה תתייחס לתלונה שלי בצורה רצינית ותטפל בפורעי החוק הללו. למען הסר ספק, אותם עלובי נפש לא ימנעו ממני להמשיך לומר בפומבי את דעותיי ולהמשיך להיאבק למען החיים המשותפים במדינת ישראל ולמען חירותם וזכויותיהם של הפלסטינים החיים בשטחים הכבושים. כדי להילחם בחושך, חייבים להאיר ולאהוב. בחייאת, פזרו אהבה ולא שנאה.” . מה דעתכם בנושא❓ מחזקים את ניר או חושבים שזה היה צפוי בעקבות החשיפה באח הגדול⁉️ כתבו לנו הכלל למטה 👇🏼👇🏼 #האחהגדול #אלימות #משטרה #תלונה #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות