בן זיני וטיילור מלכוב נפרדו לאחר 3 שנות זוגיות!

בן זיני וטיילור מלכוב נפרדו לאחר 3 שנות זוגיות!

השמועה אומרת...

שתפו

בן זיני וטיילור מלכוב נפרדו לאחר 3 שנות זוגיות!

יש שיגידו שמדובר בהלם בתעשיית הבידור ויש אחרים שיטענו שבעקבות לחשושים בתקופה האחרונה על התפוררות הקשר ושמועות על נתק, הפרידה הזאת הייתה דווקא צפויה במיוחד.

 

מה שבטוח זה שלאחר 3 שנים בהם התרגלנו לראות את הזוג הזה על המרקע, אם זה ביוטיוב, או בשלל תוכניות טלוויזיה וריאלטי כגון בעונה “האח הגדול” VIP האחרונה, זו עדיין בשורה קצת מבאסת.

[quads id=”1″]

רק לאחרונה, לפני פחות מחודש ימים חזרו השניים מצילומי העונה החדשה של הריאליטי “זוג מנצח VIP” שבברזיל, שצילומיו הופסקו ברגעי השיא של התוכנית בעקבות כמובן, נגיף הקורונה שגרם להפקה לקפל את הציוד ולחזור איש איש ארצה לבידוד ביתי.

לא ברורה הסיבה המדויקת לכך שאחד הזוגות הכי יציבים בתעשייה לא שרד את תקופת ההמתנה בבידוד לאחר עצירת צילומי התוכנית, אך מסתבר שלצילומי “זוג מנצח VIP” הייתה השפעה עצומה על מערכת היחסים, שאכן הם לא הזוג היחיד שחווה פרידה ומשברים בעקבות בריאלטי הזה(כזכור, אביבה תבורי וערן ברנע וגם צ’ניפר סנוקל ועופר טלקר)

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

נשבר הלב❗ 💔 . הפוואר קאפל שכל כך אהבנו וידעו לא מעט במות ריאלטי, בן זיני וטיילור נפרדו 🥺 . למי שזוכר את הקטע המרגש הזה מ”האח הגדול VIP”, הוא לא האחרון והשניים גם הצטלמו ל”זוג מנצח VIP” שצילומיה הופסקו באמצע בעקבות הקורונה, כך שלא ידוע מה יעשו השניים כפרודים בהמשך הצילומים 😲 . הכי בהלם❓ או שראיתם את זה מגיע⁦⁉️⁩ כתבו לנו ⁦👇🏼⁩⁦👇🏼⁩ #פרידה #האחהגדול #זוגמנצחvip #זוגנ #בןזיני #טיילורמלכוב #ירושלים #jerusalem

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

היו כבר נסיונות להוציא את הפרידה הזו לאור בתקשורת, נסיונות שהוכחשו ע”י אחד הצדדים אך עכשיו מתברר שטיילור עזבה את הבית המשותף עם בן זיני וחזרה להתגורר עם הוריה, וכל זה קרה מספר ימים לאחר שחזרו מצילומי התוכנית.

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות