ירדן אדרי בינלאומית: עלתה לראיון מלא באנגלית!(תרגום בעברית)

ירדן אדרי בינלאומית: עלתה לראיון מלא באנגלית!(תרגום בעברית)

המקום השני בגמר "האח הגדול" האחרון, ירדן אדרי עלתה לראיון מלא באנגלית לערוץ בינלאומי פרו ישראלי בערוץ i24 וגורמת לאלפי תגובות שרובן תומכות וחלקן מפודחות, אולי בגלל הטענות על כך שהיא קראה ראיון מתוסרט מדף.

 

בראיון לערוץ החדשות והאקטואליה הבינלאומי, עלתה ירדן מרחוק וענת על שאלות המנחה, תמללנו עבורכם את השיחה לעברית, ובהמשך העמוד גם קטע הראיון המלא!

 

מראיין: ירדן שלום תודה שאת איתנו,איך זה בשבילך לצאת מבית האח הגדול ולבסוף לגלות מה הולך מסביבך ולהבין באמת את איום הקורונה?

 

ירדן: לצאת מבית האח הגדול היה מוזר ולא שגרתי, רוב המשתתפים בעבר בתכנית האח הגדול היו הולכים לאירועים אקסלוסיבים, להפקות ולקמפניים. בשבילנו זה פחות זוהר אבל עדיין מעניין וכיפי מאחר ואנחנו מקבלים אהבה ענקית במדיה החברתית.

מראיין: מה ידעת על וירוס הקורונה? בתוך הבית? האם ידעת משהו? האם יכולת לדמיין שזה יראה ככה?

 

ירדן: הפקת האח הגדול עדכנה אותנו שיש את וירוס הקורונה ידענו שזה התחיל בסין אבל לא ידענו שהמצב כל כך גרוע גם בישראל. לא יכולתי לדמיין בדעתי שזה נראה ככה.

 

מראיין: בחייך האישיים , האם יש לך משפחה או חברים שחלו ? ולא ידעת כי היית מנותקת כחלק מהתכנית?

 

ירדן: משפחתי וחבריי בסדר גמור תודה לאל. אנחנו פועלים בהתאם להנחיות הממשלה ושומרים על הבטיחות. אבל היה קשה מאד להיות רחוקה ממשפחתי וחבריי, הפקת האח הגדול עדכנה אותנו שהם שלמים ובריאים שזה הדבר החשוב ביותר.

 

מראיין: האם את מרגישה החמצה על הזמן שהיית ללא משפחתך? נתת נחמה לאנשים רבים שצפו בך בבית מפוחדים והתוכנית היתה הסחת דעת חיובית?

 

ירדן: זה היה מדהים לגלות שצפו בנו רבים 24/7, ואני שמחה שהצלחנו להיות הסחת דעת קטנה במציאות החדשה. זה הישג גדול עבורנו.

 

מראיין: אני רוצה לשאול לסיום, בואי נדבר תכלס, האם את מבואסת שלא זכית? אחרי כל הימים והשבועות בבית מנותקת מהעולם.איך את מרגישה עכשיו עם הזכיה במקום השני?

 

ירדן: אני אסירת תודה שהגעתי לגמר ואני שמחה שהגעתי למקום השני. אני מאמינה שמה שצריך להיות שלי יגיע אליי ואני ממש בסדר עם זה. אמנם לא זכיתי במיליון שקל אבל אני מאמינה שבעבודה קשה הכל יגיע.

 

View this post on Instagram

 

לערוץ המשדר בשפה האנגלית ומעדכן על שקורה בישראל לעולם הגדול, עלתה אדרי לראיון מלא בשפה האנגלית בלבד❗ . תמללנו עבורכם את הראיון המלא במידה ואתם לא מצליחים לעקוב 😁 . מראיין: ירדן שלום תודה שאת איתנו,איך זה בשבילך לצאת מבית האח הגדול ולבסוף לגלות מה הולך מסביבך ולהבין באמת את איום הקורונה? . ירדן: לצאת מבית האח הגדול היה מוזר ולא שגרתי, רוב המשתתפים בעבר בתכנית האח הגדול היו הולכים לאירועים אקסלוסיבים, להפקות ולקמפניים. בשבילנו זה פחות זוהר אבל עדיין מעניין וכיפי מאחר ואנחנו מקבלים אהבה ענקית במדיה החברתית. . שאלה:מה ידעת על וירוס הקורונה? בתוך הבית? האם ידעת משהו? האם יכולת לדמיין שזה יראה ככה? . תשובה: הפקת האח הגדול עדכנה אותנו שיש את וירוס הקורונה ידענו שזה התחיל בסין אבל לא ידענו שהמצב כל כך גרוע גם בישראל. לא יכולתי לדמיין בדעתי שזה נראה ככה. . שאלה: בחייך האישיים , האם יש לך משפחה או חברים שחלו ? ולא ידעת כי היית מנותקת כחלק מהתכנית? . תשובה: משפחתי וחבריי בסדר גמור תודה לאל. אנחנו פועלים בהתאם להנחיות הממשלה ושומרים על הבטיחות. אבל היה קשה מאד להיות רחוקה ממשפחתי וחבריי, הפקת האח הגדול עדכנה אותנו שהם שלמים ובריאים שזה הדבר החשוב ביותר. . שאלה: האם את מרגישה החמצה על הזמן שהיית ללא משפחתך? נתת נחמה לאנשים רבים שצפו בך בבית מפוחדים והתוכנית היתה הסחת דעת חיובית? . תשובה: זה היה מדהים לגלות שצפו בנו רבים 24/7, ואני שמחה שהצלחנו להיות הסחת דעת קטנה במציאות החדשה. זה הישג גדול עבורנו. . שאלה: אני רוצה לשאול לסיום, בואי נדבר תכלס, האם את מבואסת שלא זכית? אחרי כל הימים והשבועות בבית מנותקת מהעולם.איך את מרגישה עכשיו עם הזכיה במקום השני? . תשובה: אני אסירת תודה שהגעתי לגמר ואני שמחה שהגעתי למקום השני. אני מאמינה שמה שצריך להיות שלי יגיע אליי ואני ממש בסדר עם זה. אמנם לא זכיתי במיליון שקל אבל אני מאמינה שבעבודה קשה הכל יגיע. . חושבים שירדן נתנה ראיון ראוי להערכה⁉️😊 בואו נראה מה אתם חושבים 👇🏼👇🏼 #האחהגדול #bigbrother #ראיון #אנגלית #זוכה #שאלה @iyardenedri

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on