ליאור דואק שם את הכפפות והלך לעשות מצווה ענקית!

ליאור דואק שם את הכפפות והלך לעשות מצווה ענקית!

השמועה אומרת...

שתפו

ליאור דואק שם את הכפפות והלך לעשות מצווה ענקית!

יוצא “האח הגדול” מהעונה האחרונה, ליאור דואק החליט להפר את הבידוד הממושך עם בת זוגתו ומנצחת העונה האחרונה, תקוה גדעון בשביל להגיע ולהתנדב למטרה סופר חשובה!

 

אז אחרי שלא שמענו כלום מהזוג המלכותי בימים האחרונים מלבד שמועות על הסרת עוקב של ליאור מאחיינית של תקוה(קרה או לא? הוא כרגע לא עוקב אחריה), מסתבר שלליאור יש דברים יותר חשובים ואביריים לעשות עם זמנו בתקופה הזאת כשכל העולם בערך סגור.

[quads id=”1″]

אז לא, ליאור לא עוסק כשליח להשלמת הכנסה כרגע אלה החליט להתנדב ולעזור לבעל דוכן הפלאפל, יובל כרמי שריגש אמש מדינה שלמה בסרטון שבו היה נראה שבור ונואש מהמצב בעקבות הקורונה.

ליאור דואק חוזר לשגרה?
ליאור דואק – חוזר לשגרה?

ליאור החליט להתנדב יום שלם בתור שליח לפלאפליה של יובל, “פלאפל כרמי” באשדוד ואנחנו בטוחים שאנשים היו מופתעים ברמה קיצונית כאשר פתחו את הדלת לשליח ולקלטו את ליאור דואק ניצב להם בדלת עם המנה החמה.

צפו במפגש המרגש והגיבו בפוסט, האם מדובר במצווה מבורכת או רכיבה על נושא חם?

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

ליאור דואק עושה מצוה ענקית❗😮 . לאחר שבעל דוכן הפלאפל, יובל כרמי ריגש אמש מדינה שלמה כששיתף סרטון וסיפר בדמעות על התרסקות העסק שלו בעקבות נגיף הקורונה😢 . הגיע אליו הבוקר ליאור דואק והחליט להתנדב במשלוחי פלאפל שלו למשך כל היום❗😲 . מה אתם אומרים על המחווה המרגשת של ליאור❓ התרגשתם או פחות⁉️ כתבו לנו למטה 👇🏼👇🏼 #האחהגדול #התנדבות #לב #קורונה #יובלכרמי #פלאפל #שמועה #אשדוד #ashdod

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות