חשיפה: תקוה גדעון תשחק בסדרה של מאור זגורי!?

חשיפה: תקוה גדעון תשחק בסדרה של מאור זגורי!?

השמועה אומרת...

שתפו

חשיפה: תקוה גדעון תשחק בסדרה של מאור זגורי!?

זוכת “האח הגודל” לשנת 2020, תקוה גדעון צפויה להשתתף בפרויקט חדש של הוט, שבו יככבו כמה מהיוצרים המקומיים המובילים לסרטים קצרים על וירוס הקורונה.

 

מסתבר שהמצב הנוכחי בו רוב האוכלוסיה מסתגרת בבתים מיאה ליוצאים הישראלים המון רעיונות וקאמבקים לתוכניות מצליחות שחלקן גם כבר בגדר נוסטלגיה כגון:”צחוק מהמצב”, “לא נפסיק לשיר”, “בובה של לילה” ועכשיו מגיע הפרויקט שיעסוק בוירוס הקורונה.

[quads id=”1″]

מה שהולך לקרות בפרויקט הזה, זה בעצם הולך להיות אוסף של יצירות בנות 10 דקות לאחת  בנושא התפרצות וירוס הקורונה(מראה שחורה גרסת האפוקליפסה?).

 

מי שתהיה מאחורי גיוסי היוצרים ותהיה אחראית על הפרויקט היא חברת הוט, ובואו נחזור רגע לתקוה גדעון ולתפקיד שלה בפרויקט של זגורי.

חשיפה: תקוה גדעון תשחק בסדרה של מאור זגורי!?

תקוה צפויה להשתתף באחד הפרקים של היוצר מאור זגורי, יוצר הסדרה זגורי אימפריה והבמאי של שבאבניקים בפרק יעסוק בזוכת “האח הגדול” מהמגזר האתיופי, שהייתה בבית האח הגדול בזמן התפרצות הקורונה ואז… כאשר יוצאת מהבית לאחר הזכייה, היא נעצרת על ידי שוטר שבכלל לא מזהה אותה ומשם.. העלילה כנראה מסתבכת ונהיית מורכבת או משעשעת.

[quads id=”1″]

חשיפה: תקוה גדעון תשחק בסדרה של מאור זגורי!?
תככב בסדרה של מאור זגורי? תקוה גדעון

נכון לרגע זה זה, אין עדיין עוד פרטים נוספים על הפרק של זגורי, ועדיין לא בטוח אם תקוה תהיה היחידה שתשחק שם מבין חבריה יוצאי “האח הגדול” או שדיירים נוספים צפויים לקחת בו חלק.

ומה עם ירדן אדרי שכאמור נבחנה בעבר לתפקיד של שוגה בזגורי אמפריה וידוע באהבה שלה לבמאי מאור זגורי? שמועה מבטיחה לעדכן במתרחש!

תגיבו בפוסט מה דעתכם על הליהוק של תקוה:

View this post on Instagram

חשיפה: תקוה גדעון צפויה לשחק בסדרה של מאור זגורי❗😲 . תקוה צפויה להשתתף בפרויקט חדש של הוט, שאוסף כמה יוצרים מובילים לסרטים קצרים על הקורונה❗🔥 . תקוה צפויה להשתתף באחד הפרקים של מאור זגורי, יוצר זגורי אימפריה, הפרק יעסוק בזוכת "האח הגדול" מהמגזר האתיופי, שהייתה בבית האח הגדול בזמן התפרצות הקורונה. כשהיא יוצאת מהבית לאחר הזכייה, היא נעצרת על ידי שוטר שבכלל לא מזהה אותה❗❗😯 . מי שצפויה לככב בתפקיד הראשון של זגורי היא לא אחרת מתקוה גדעון❗😱 . נשמע לכם טוב⁉️ או אולי משעמם צפוי⁉️ בואו נשמע אתכם 👇🏼👇🏼 #האחהגדול #זגורי #משחק #שחקנית #קורונה #שמועה #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות