מזהים אותה? יוצאת האח הגדול שעשתה מהפך מטורף!

מזהים אותה? יוצאת האח הגדול שעשתה מהפך מטורף!

אין ספק שבקושי הצלחנו לזהות את יוצאת "האח הגדול" ומי שהפכה להיות גם שדרנית בערוץ 24(אם כי לאור התקופה העניין מושהה), מגי טביבי לאחר שפרסמה את התמונה הזאת של מהפך שעברה ברשתות החברתיות.

 

טביבי הצטלמה להפקת האופנה של מגזין "מגזינה – ירחון לאישה הנכונה" ולאחר ששיתפה את התוצאה הסופית של אותה הפקת אופנה באינסטגרם שלה זכתה ישר לאינספור תגובות פליאה מרימות מעוקביה.

מגי טביבי בלוק הרגיל שלה

רק לפני כחודש פרסמה טביבי שהתוכנית אותה הנחתה עם אבי כאכון – "ד'ש עם שיר" בערוץ 24 מושהת בגלל מצב הקורונה – "לצערי, כמו כולכם, גם חיי השידורים שלנו נאלצים להיות ב-Hold, ולכן אתם מוזמנים להנות ממיטב שידורים (שאמנם חוזרים) אבל מפיחים מצב רוח ומוזיקה טובה!"

 

View this post on Instagram

 

אנחנו נמצאים בתקופה שחוסר הודאות יחד עם הדממה העצומה שנוצרה בחיינו, הופכים לסערה אחת גדולה. נכון! זה סופר מתסכל להיתלש ממציאות החיים שכולנו רגילים לה ולהתאים את עצמנו לתסריט בלהות שספק אם אי פעם היינו מאמינים בו. אבל! אני לגמרי מאמינה שסימני הדממה שבהם אנחנו כל כך רוצים לבעוט, שמים לנו מראה קצת אחרת מול הפנים. מונחים כמו התחברות עצמית או משפחתית, סולידריות בלתי רגילה ואופטימיות מלאה באמונה, תמיד מוצאים עצמם נשחקים במציאות הרגילה, ואולי כאן יש להם הזדמנות סוף סוף להחדיר בנו קצת תובנות בריאות. אז בוא נשתדל (עד כמה שאפשר) להפוך את הלימונים החמוצים שקיבלנו למיץ תותים מתוק ועסיסי ולעבור על נקודת הזמן הזאת בשלום תוך היצמדות להוראות מלמעלה. לצערי, כמו כולכם, גם חיי השידורים שלנו נאלצים להיות ב-Hold, ולכן אתם מוזמנים להנות ממיטב שידורים (שאמנם חוזרים) אבל מפיחים מצב רוח ומוזיקה טובה! וכל זה.. עד לעונה החדשה הבאה שלנו (בע״ה) ★ נתראה מחר ב-10:00 בערוץ @24tv ♡

A post shared by M A R G A R E T Maggie Tabibi (@maggie_tabibi) on

אז מה אתם חושבים על הלוק החדש של מגי? מזכיר אולי קצת את הפוני של זוכת "האח הגדול" תקוה גדעון?
והאם לדעתכם שווה להשאיר את הלוק או שהשיער הטבעי שלה הרבה יותר מחמיא לה? כתבו לנו בתגובה בפוסט באינסטגרם: