ג'קי אזולאי עוקצת חזרה גולש שקרא לה שמנה!

ג’קי אזולאי עוקצת חזרה גולש שקרא לה שמנה!

השמועה אומרת...

שתפו

ג'קי אזולאי עוקצת חזרה גולש שקרא לה שמנה!

אין ספק שחוסר המעש בימי התפרצות הקורונה גורמת להרבה אנשים להיות פחות פעילים ועם חוסר הפעילות יש תופעות לוואי ידועות. גם אם ברוב הפרופילים של מפורסמי הביצה הכל נראה עדיין דיי נוצץ.

 

ג’קי אזולאי לא מתביישת בגזרתה כלל ואף שיתפה באינסגרם בפוסט שבו כתבה(מתורגם מאנגלית):”קורונה, אני רוצה להתלבש, בבקשה לכי מכאן!!” ומשם נראה כאילו חלק מהעוקבים של ג’קי ראו במה שכתבה סוג של הרמה ולנחתה לגבי מבנה גופה.

 

אחד העוקבים של כוכבת הריאלטי והשפית כתב לה תגובה חצופה מאוד לפוסט: “איך השמנת! תעשי דיאטה תורידי 15 קילו, את שמנת מאוד וחבל עלייך”

[quads id=”1″]

ג'קי אזולאי עוקצת חזרה גולש שקרא לה שמנה!

ג’קי שידוע ביכולת המענה המאוד חריפה כמובן גם לא פראייארית ושיגרה לו חזרה עקיצה עסיסית:“גם אתה נראה דוב לא קטן”.

 

אבל בנוסף גם הכניסה מסר חשוב:“שמן זה יפה ורזה זה יפה – הכל יפה. אז אל תרזה ואל תשמין, תאכל הרבה, תאכל בריא. העיקר שתאהב את עצמך כי ככה תוכל לאהוב את כולם

ג'קי אזולאי עוקצת חזרה גולש שקרא לה שמנה!

ספרו לנו מה אתם חושבים על המסר והתגובה של ג’קי בפוסט שלנו:

 

View this post on Instagram

 

ג’קי אזולאי עוקצת חזרה גולש שקרא לה שמנה❗😲 . אחד העוקבים של כוכבת הריאלטי והשפית כתב לה תגובה חצופה מאוד לפוסט: “איך השמנת! תעשי דיאטה תורידי 15 קילו, את שמנת מאוד וחבל עלייך”❗😳 . ג’קי כמובן לא פראייארית ושיגרה לו חזרה עקיצה עסיסית:”גם אתה נראה דוב לא קטן”🤣 . אבל הכניסה גם מסר חשוב:”שמן זה יפה ורזה זה יפה – הכל יפה. אז אל תרזה ואל תשמין, תאכל הרבה, תאכל בריא. העיקר שתאהב את עצמך כי ככה תוכל לאהוב את כולם”🥰 . מסכימים עם המסר של ג’קי⁉️ יאללה תגיבו 👇🏼👇🏼 #עקיצה #ביקורת #תגובה #סלבס #בידור #שמועה #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות