אחרי האח הגדול: ירדן אדרי חושפת את התוכניות לעתיד!

אחרי האח הגדול: ירדן אדרי חושפת את התוכניות לעתיד!

השמועה אומרת...

שתפו

אחרי האח הגדול: ירדן אדרי חושפת את התוכניות לעתיד!

המקום ה-2 בגמר “האח הגדול” הגיע לראיון באולפני רשת 13 ושפכה לא מעט אור על החיים מאז היציאה מבית האח הגדול לבית או יותר נכון “לאזרחות” בתקופת הקורונה, הציפייה לעומת המציאות ומה היא מתכוונת לעשות בנידון מבחינה מקצועית!

 

ירדן סיפרה על כך שהיא עוד לא התרגלה לעולם בחוץ, ושזה לא מרגיש לה טבעי להסתובב עם מסיכה בחוץ. היא גם סיפרה על כמות האנשים שפונים עליה על כך שלא זכתה ואף עצבניים על כך ומסכמת:“דיי כאילו אני אומרת: עברנו, חווינו, נשבר לנו הלב.. כאבנו, דיי בו נתקדם!”.

[quads id=”1″]

אחרי האח הגדול: ירדן אדרי חושפת את התוכניות לעתיד!

המנחים מדברים על “ברכת המקום ה-2” ושיש אמנים שיצאו מריאלטי שהגיעו למקום ה-2 והצליחו לא פחות מהמקום ה-1 וירדן הגיבה לכך כך:“מקום שני קודם כל זה סופר מכובד, ואני מאמינה שבגלל האופי שלי שהוא דומיננטי ושיש לי עוד חלומות ומה להגשים, גם אם הייתי מגיעה למקום שמיני או חמישי זה גם היה בסדר, ז’תומרת כן הייתי יכולה להתפתח בתחום זה לאו דווקא בגלל המקום ה-2”.

 

ירדן סיפרה על הודעות שקיבלה מגברים שמתחילים איתה מאז היציאה מהבית ואף ומציגים את עצמם כתימנים לאור כל האהבה שלה לעדה. וגם סגרה את פינת השאלון על איתי לוי(אם יקרה משהו היא תעדכן).

 

וגם חושפת לראשונה: “השוק דיי מת אז התחלתי להמציא את עצמי מחדש, בא לי מוצר שהוא שלי, שהפנים שלי עליו!”

 

אז האם ירדן אדרי בדרך להשיק מוצר חדש משלה? בואו להתעדכן ולהגיב באינסטגרם שלנו:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

ירדן אדרי חושפת את התוכניות לעתיד❗😯 . אדרי התראיינה באולפני ערוץ 13 לתוכנית “פותחים שישי” וחשפה לא מעט דברים מאז שיצאה מבית “האח הגדול”❗😲 . ירדן סיפרה על הודעות שקיבלה מגברים שמתחילים איתה ומציגים את עצמם כתימנים מאז שיצאה מהבית וגם סגרה את פינת השאלון על איתי לוי❗🤭 . וגם חושפת לראשונה: “השוק דיי מת אז התחלתי להמציא את עצמי מחדש, בא לי מוצר שהוא שלי, שהפנים שלי עליו!”❗😳 . מתים לדעת מה המוצר שירדן הולכת לפתח❓או שזה לא הכי מעניין⁉️ כתבו לנו למטה 👇🏼 ולפי זה נדע אם לחשוף או לא 🤪 #האחהגדול #ירדןאדרי #נצחון #ראיון #שישי #רשת #שמועה #תלאביב #telaviv מתוך “פותחים שישי” רשת 13.

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות