ירדן אדרי שוברת שיא? עכשיו היא גם מאתגרת את הגולשים!

ירדן אדרי שוברת שיא? עכשיו היא גם מאתגרת את הגולשים!

השמועה אומרת...

שתפו

ירדן אדרי שוברת שיא? עכשיו היא גם מאתגרת את הגולשים!

ירדן אדרי מכנה את עצמה בטיקטוק החדש שפתחה ביום רביעי האחרון ג’ורדי אדרי ואפשר להגיד באופן רשמי שמאותו הרגע ועד עכשיו, מקטע אחד בלבד שהעלתה היא כבר הצליחה להגיע לכמות הצפיות הגדולה ביותר מכל יוצאי “האח הגדול” מהעונה האחרונה לזמן הקצר שבו הוא עלה!

 

אז קרוב ל300,000 צפיות ב-4 ימים בלבד לפרופיל חדש-דנדש זה בהחלט הישג מדהים. בקטע המדובר ירדן עשתה ליפסינק עצמי, על קטע ששודר בבית האח הגדול בו היא דיברה על הדייר ליאור דואק, שכידוע, בעקבות דברים שאמרה בבית האח הגדול הפכה אדרי לתופעת טיקטוק שבו מאות בנות התחילו לעשות ליפסינק שלה ולחקות את הקטעים מ”האח הגדול”.

[quads id=”1″]

ירדן אדרי שוברת שיא? עכשיו היא גם מאתגרת את הגולשים!
פרופיל הטיקטוק של ירדן, הישג לא רע בכלל

אז מכיוון שירדן הבינה שבטיקטוק טמונה לא מעט הצלחה ואכן יש שם נוכחות שיא של מעריצים, אדרי הציעה לעוקבים שלה אתגר נוסף: מי שיעלה טיקטוק עם הסאונד שלה ויגיע להכי הרבה לייקים יזכה לעלות איתה ללייב באינסטגרם ביום העצמאות ביום רביעי הקרוב!

 

דבר שמצד אחד גרף תגובות מאוד אוהדות על ההצלחה שלה ובנות שחיש יצאו לאסוף לייקים בהמוניהם, ומנגד מעריצים שמעט התאכזבו מהעניין.

 

אחת הגולשות שהגיבה מנגד לפוסט של שמועה באינסטגרם: “מראה שרק לאט לאט עולה לה , כל השאר שיצאו מהבית ועושים לייב מעלים את כל התומכים שמבקשים ולא עושים אתגר כדי שיעלו אותם וככה צריך , סליחה כן , אבל התומכים שלה הוכיחו את עצמם מספיק בשביל שהיא תעלה אותם ללייב . אבל כנראה שזה לא מספיק לה.”

 

חושבים שהאתגר של ירדן לעניין או שהביקורת כלפיה לגיטימית? כתבו לנו בתגובות:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

ירדן אדרי יוצאת באתגר חדש❗😲 . אחרי שקטע אחד בלבד!! שלה שבר את מחסום הרבע מיליון צפיות בטיקטוק❗🤯 . ירדן מציעה לעוקבים שלה אתגר נוסף: מי שיעלה טיקטוק עם הסאונד שלה ויגיע להכי הרבה לייקים יזכה לעלות איתה ללייב באינסטגרם ביום העצמאות ביום רביעי❗😳 . מה אתם חושבים על הרעיון❓ התחברתם או שפחות⁦⁉️⁩ יאללה בוא נשמע אתכם ⁦👇🏼⁩⁦👇🏼⁩ #האחהגדול #שמועה #ירדןאדרי #טיקטוק #אתגר #לייקעללייק

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות