חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ליאור דואק בדרך לחפש דירה, אבל מה עם תקוה גדעון?!

ליאור דואק בדרך לחפש דירה, אבל מה עם תקוה גדעון?!

השמועה אומרת...

שתפו

ליאור דואק בדרך לחפש דירה, אבל מה עם תקוה גדעון?!

יוצאי “האח הגדול”, המנצחת תקוה גדעון וליאור דואק לא מפסיקים לעניין את הציבור, או לפחות חלק דיי גדול ממנו ונראה שהמסתוריות ביניהם בכלל מצליחה לשלהב את הצופים והעוקבים שדורשים לדעת מה קורה איתם בכל רגע נתון.

 

לאחר שנתנו ראיון “פושר” לדברי חלק מהעוקבים שציפו לקצת יותר הבעת רגשות בין השניים לאחר תקופה שבה נעלמו מהרדאר בראיון הזוגי שנתנו אמש במהדורה מיוחדת של “רשת 13”, ובו השניים נשאלו מספר שאלות ע”י צמד המנחים לירון וגיא. הגיע ידיעה חדשה מפי ליאור עצמו שכתב בפוסט “הולך לחפש דירה ותראו את מי מצאתי על הדרך 🦾”.

[quads id=”1″]

אזז כן, ליאור דואק בדרך לצאת מדירת ההורים בהרצליה פיתוח וחיפוש דירה אישית באיזור ת”א(ככל הנראה), ובאשר לתקוה? כמובן שהיא תקח חלק במגורים אבל לא באופן זוגי רשמי.

ליאור דואק בדרך לחפש דירה, אבל מה עם תקוה גדעון?!
ליאור “הולך” לחפש דירה אבל מה עם תקוה?

אז שמועה פנתה לזוכת “האח הגדול” תקוה גדעון כדי להבין את פשר העניין, ומכיוון שפינקנו אותה באיור מיוחד יחד עם בן זוגה, ליאור דואק לכבוד חגיגות 20,000 העוקבים שלנו באינסטגרם ובסך הכל אנחנו דיי מיודדים עם העלמה ומחבבים אותה+, היא החליטה לפנק אותה בתשובה לשאלה… “מה מתבשל שם?” וכמובן, תקוה ענתה תשובה מאוד אופיינית:

ליאור דואק בדרך לחפש דירה, אבל מה עם תקוה גדעון?!
רצוי לחבוש מסיכות בימי הקורונה ועל אחת כמה וחמה שיש חמין ברקע

למקרה שפספסתם את הראיון הזוגי של תקוה וליאור ברשת 13, קבלו את הראיון המלא ואל תשכחו להגיב מה דעתכם והאם ציפיתם לקצת יותר תשובות ופחות התחמקות??

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

לראיון במהדורת העצמאות החגיגית ברשת 13, עלו לשידור הזוג הכי מסקרן בזמן האחרון וענה על מספר שאלות עסיסיות❗😯 . לירון פתחה את עניין “הפיל שבחדר” ושאלה אם הסוגיה נפתרה מאז “האח הגדול” הדילמות של ליאור בתוכנית, ליאור ענה ישר “אנחנו סבבה” ותקוה הוסיפה “זה שלנו” ובכך הנושא הזה נסגר❗🙄 . לאחר שלירון שוב ניסתה לדלות מידע ליאור ענה תשובה מסכמת:”אם עבר חודש ואנחנו עדיין ביחד אז נראה לי שאנחנו בסבבה, כבר עברנו את המכשול הזה”❗😳 . מה דעתכם על התשובות המעט קצרות של הזוג על הקשר שלהם❓זה שלהם וזה אישי או שהם מנסים קצת להתחמק⁉️😇 . כתבו לנו מה אתם חושבים 👇🏼👇🏼 #האחהגדול #שמועה #בידור #ראיון #זוגי #רשת13 קטע מתוך התוכנית המלאה באתר ובאפליקציה של רשת 13! @tikvagidon @lior.duek

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות