הרשת גועשת על כך שהשיר החדש של בן זיני מזכיר מאוד שיר אחר!

הרשת גועשת על כך שהשיר החדש של בן זיני מזכיר מאוד שיר אחר!

השמועה אומרת...

שתפו

הרשת גועשת על כך שהשיר החדש של בן זיני מזכיר מאוד שיר אחר!

אחרי שבן זיני פרסם שיר ביוטיוב בו הוא מוסרט מגלח את ראשו בליווי מילים קשות ועמוקות בעקבות הפרידה מבת זוגתו לשעבר, טיילור מלכוב, הוא גם עשה צעד נוסף ודרמטי במיוחד, לערוץ היוטיוב המשותף שלהם שונה השם מהמתכונת של בן זיני וטיילור ל-"בן זיני – הערוץ הרשמי".

 

בן זיני הספיק להגיב על הדברים בעמוד האינסטגרם של "ערב טוב" לאחר שקיבל לא מספר תגובות לא מפרגנות בנושא וזו הייתה תגובתו:"קודם כל בואו נעצור את התגובות נאצה כלפי וכלפי טיילור, כמובן שהכל נעשה בהסכמה מלאה ולא היה כאן *שום* מהלך נסתר מאחורי הקלעים. מאכזב *ששוב* מערכת גיא פינס מייצרת כותרות לא מדויקות.

[quads id="1"]

בהתחלה שנוצר הצמד לי ולטיילור היו שני ערוצי יוטיוב פרטיים. עלתה השאלה איזה מהערוצים נהפוך לערוץ המשותף. מכיוון שהערוץ של טיילור מנה עשרות אלפי עוקבים ותוכן אישי רב שלה שללנו את האופציה ואני התנדבתי שהערוץ שלי יהפוך להיות הערוץ המושתף וכחלק מ*הסכמה מלאה* בנינו הוחלט שביום שהצמד יתפרק הערוץ ישאר שלי והערוץ שלה ישאר שלה. אין צורך לעשות סאגה מכל שטות ולהבא אם אפשר בבקשה לדייק בפרטים."

ואם זה לא מספיק, מגיבים בעמוד היוטיוב של השיר החדש שלו "חלק ממני" שבו זיני כתב שהמילים והלחן הם שלו, הגיבו לו מספר גולשים שהשיר הזה מאוד מזכיר שיר אחר באנגלית שעלה ליוטיוב בשנת 2018!

 

תגובות של אנשים ביקשו משאר הגולשים "לדווח" על שירו של זיני בעקבות הדמיון בין השיר של זיני לבין שיר אחר באנגלית בשם SHAUN – Way Back Home  לא איחרו לבוא:

מגיב בעמוד היוטיוב של בן זיני: "השיר הזה דומה לשיר אחר, דווחו בבקשה"

האזינו לקטע הבא שמציג חלק מהשיר של בן זיני ולאחר מכן חלק מהשיר באנגלית והגיבו מה דעתכם בנושא:

[quads id="1"]

 

View this post on Instagram

 

הפעם זה באמת חתיכת הלם רציני❗😱 . השיר החדש של בן זיני, או אם תרצו לקרוא לו שיר הפרידה שלו מבת הזוג טיילור מלכוב – "חלק ממני" מזכיר מאוד לדברי מגיבים בערוץ שלו, שיר אחר שעלה ליוטיוב בשנת 2018❗😯 . בדף השיר של זיני ביוטיוב עלו מספר תגובות של אנשים על כך שהשיר דומה לשיר אחר באנגלית בשם SHAUN – Way Back Home ולמרות שבן זיני כתב בערוץ שהלחן שלו החלטנו לשאול אתכם מה אתם חושבים❗ 😳 . השיר של בן זיני מזכיר מאוד את השיר באנגלית❓ או שלאנשים יש דימיון מפותח⁉️ כתבו לנו בתגובות בכנותתת 👇🏼👇🏼 #שיר #לחן #מנגינה #בןזיני #טיילורמלכוב #זוגיות #פרידה #אהבה #הלם

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות