ירדן אדרי מאמצת מראה חדש ופראי ברוח הישרדות!?

ירדן אדרי מאמצת מראה חדש ופראי ברוח הישרדות!?

פתאום קמה ירדן אדרי בבוקר, אחרי פרק בכורה בהחלט נהדר ומלא באקשן של העונה החדשה של "הישרדות VIP", ומחליטה לעטות על עצמה בגד אקזוטי במיוחד ולהיחשף עם תלתלים בשיער המזכירים את הג'ונגלים הפרועים של הפיליפינים? אנחנו מאמינים שיש פה גם רמז לצופים ויש לנו גם הוכחה!

 

כזכור, יוצאת "האח הגדול", אדרי בת ה-25, הדוגמנית הרווקה והסטודנטית לאוצרות מקריית מוצקין נהגה להסתובב בבית המדובר במדינה כמעט תמיד עם שיער אסוף וכאשר יצאה ממנו והפכה לסלב מין המניין סיפקה לנו סוף סוף לוק ייחודי עם שיער חלק כאשר התארחה בחגיגות המימונה השנה.

ירדן אדרי: מתולתלת – הסטייל החדש מהיום

ירדן החליטה להעלות היום לעמוד האינסטגרם שלה תמונות ברוח הג'ונגל שמרמזות אולי חד משמעית שהיא מכוונת לריאלטי הבא שלה!? הישרדות VIP? שמועה זוכרת היטב שירדן אמרה רק לאחרונה בראיון האחרון שלה ביום העצמאות בערוץ 13 על כך שאם היא תלך ל"הישרדות VIP" אז אין יותר מקום שני והיא תקח את המקום ה-1 הפעם!

אדרי בבית האח הגדול - לוק שונה לחלוטין
אדרי בבית האח הגדול – לוק שונה לחלוטין

אז איזה לוק אתם מעדיפים יותר? הקוקו מבית "האח הגדול"? , השיער הפזור סטייל הדוגמנית הקלאסית או המראה החדש והמתולתל שהרביצה היום ברשתות החברתיות בסטייל הישרדות? כתבו לנו בתגובות בפוסט הבא:

 

View this post on Instagram

 

ירדן אדרי עושה את זה שוב❗😳 . אחרי שעונה שלמה כמעט בבית "האח הגדול" חיכינו לראות איך היא תראה כשתפזר את השיער לאחר ש"קוקו ירדן" הפך להיות דבר שבשגרה🤭 . ירדן מכניסה וראיציה נוספת בין האסוף לפזור אז.. קבלו אותה במראה המתולתל שנראה לפי הבגד שהוייב לעיצוב השיער הגיע מהפרק של הישרדות VIP❗ 😁 . אז מתולתל❓ אסוף❓ פזור⁉️🤔 תעזרו לנו להחליט מה הכי אהבתם 👇🏽👇🏽 #האחהגדול #הישרדות #ירדןאדרי #תלתלים #גונגל #אש #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on