שימי תבורי זרק פצצה והתגובה של בן אל תשאיר אתכם בהלם!

שימי תבורי זרק פצצה והתגובה של בן אל תשאיר אתכם בהלם!

השמועה אומרת...

שתפו

שימי תבורי זרק פצצה והתגובה של בן אל תשאיר אתכם בהלם!שימי תבורי זרק פצצה והתגובה של בן אל תשאיר אתכם בהלם!

אתמול בבוקר פורסם מכתב ששיתף שימי תבורי באמצעי התקשורת(ניתן לקרוא אותו בעמוד הבא) ובו הוא מתאר את התנהלותו של בנו בן אל שלא מדבר איתו ועל כך שלא זכה לראות את נכדו תו פרינס.

[quads id=”1″]

בן אל תבורי החליט לקחת ברצינות את המכתב ולהגיב על כך לראשונה בחשבון האינסטגרם שלו בצורה הבאה: ״אבא יקר שלי, לאהוב תמיד אוהב אותך.. לכבד? תמיד אכבד אותך. מעולם לא אמרתי עליך משהו רע. ולעולם לא אגיד! בכל זאת אני קיים בזכותך. וכמובן בזכות אמא.

הבולשיט שאתה נותן לתקשורת על חשבון המשפחה שלנו לא לעניין.  ששאולים אותי עליך אני תמיד אומר שאני אוהב אותך מכבד אותך. ולא אגיד מילה רעה עליך. וחבל שאתה עושה הפוך על הילדים שלך.

[quads id=”1″]

לעומתך… שום אישה אבל שום אישה לא משנה מי תרחיק אותי מהילד שלי! הילד שלי זה הדם שלי.. זה ייצור חי שהבאתי לעולם ביחד עם אישה מדהימה שהיא גם אמא מדהימה! … אז אין צורך ללכת ללכלך גם עליה.. היא תמיד הייתה בצד שלך. והייצור הקטן הזה צריך גב בעתיד. גב של אבא ואמא! וכמובן שהייתי מצפה ממך להבין .. שגם אני צריך אבא ואמא! אמא כאן.. איפה אבא??

[quads id=”1″]

תו יהיה שמח להכיר אותך.. ובלי שום קשר תמיד משמיע לו שירים שלך. ואומר לו שיש לו סבא מדהים.

אני עדיין אשמח שניפגש אני ואתה לבד כמו אב ובן בלי מתווכים. ושוב אבא!!  אין לך מושג כמה אני אוהב אותך, וכמה אני מתגעגע אליך״.

שימי תבורי זרק פצצה והתגובה של בן אל תשאיר אתכם בהלם!המכתב שכתב שימי לבן אל בעמוד הבא!

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות