חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
אחרי חודש של זוגיות: לאן נעלמו שוב תקוה וליאור!?

אחרי חודש של זוגיות: לאן נעלמו שוב תקוה וליאור!?

השמועה אומרת...

שתפו

אחרי חודש של זוגיות: לאן נעלמו שוב תקוה וליאור!?

נגלה לכם הקוראים של שמועה סוד קטן.. ביממה האחרונה שלחו לנו לחשבון האינסטגרם לא מעט הודעות ממעריצים עם שאלה מאוד ספציפית: האם ליאור ותקוה עדיין ביחד? ולמה לא שומעים אחרי חודש של זוגיות?

 

אז חשבנו וחשבנו איך אפשר לקבל תשובה כאשר הזוג יוצאי “האח הגדול” ליאור דואק ותקוה גדעון, שגוררים לא מעט סקרנות מאז שהסתיימה התוכנית(הרבה מעל הממוצע של מודחים בשנים עברו) ממעיטים בעדכונים לאחרונה והבנו שהאחרונים שהיו במחיצתם בחגיגת העל האש בסופ”ש האחרון אלה גדי פניבילוב וניר אבישי כהן.

[quads id=”1″]

אחרי חודש של זוגיות: לאן נעלמו שוב תקוה וליאור!?
גדי וניר עונים לשאלה של שמועה בידור בלייב באינסטגרם

שאלנו את הצמד במהלך לייב משותף שלהם באינסטגרם: “האם יש אהבה באוויר בין ליאור לתקוה” וניר שקיבל את הזכות לענות על השאלה מגדי ענה: “יש שם הרבה אהבה, אנחנו ראינו הרבה מאוד אהבה, וזה כזה כיף לשבת איתם ולראות את האהבה שלהם!”

 

אפשר להגיד שלפי תגובות המעריצים של הזוג שבדרך כלל מאוד נלהבים ואופטימיים, התשובה של ניר לא ממש סיפקה את הסחורה הפעם והם רוצים לדעת מה פשר ההעלמות החוזרת ומה קורה עם ליאור ותקוה.. מליאור ותקוה בעצמם!

אז מה אתם חושבים, התשובה של ניר מספיקה או שאתם רוצים עוד הוכחות מהזוג עצמו!?

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

ניר וגדי עונים לשאלה של שמועה על ליאור ותקוה❗😱 . נגלה לכם סוד קטן.. ביממה האחרונה שלחו לנו לא מעט הודעות ממעריצים עם שאלה מאוד ספציפית: ליאור ותקוה עדיין ביחד❓😯 . אז שמועה חשבה איך אפשר לקבל תשובה כאשר הזוג המלכותי ממעיט בעדכונים לאחרונה והבינה שהאחרונים שהיו במחיצתם וחוו את את האהבה באוויר מהזוג אלה גדי וניר🤗 . ניר ענה על כך: “יש שם הרבה אהבה, אנחנו ראינו הרבה מאוד אהבה, וזה כזה כיף לשבת איתם ולראות את האהבה שלהם!” . אז מה אתם חושבים, התשובה של ניר מספיקה❓ או שאתם רוצים עוד הוכחות מהזוג עצמו⁉️ כתבו לנו מה אתם חושבים❗ 👇🏼👇🏼 #האחהגדול #שמועה #סקופ #ליאורדואק #תקוהגדעון #זוג #אהבה

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות