חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
למה מי מת? מגי טביבי בתפקיד משחק ראשון עם גל אמיתי!

למה מי מת? מגי טביבי בתפקיד משחק ראשון עם גל אמיתי!

השמועה אומרת...

שתפו

למה מי מת? מגי טביבי בתפקיד משחק ראשון עם גל אמיתי!

אחרי שהצליחה לחדור לתודעה שלנו ב”האח הגדול” עונה 9, מגי טביבי לא עצרה בתוכנית הריאלטי המרכזית והמשיכה לעבר המסך הקטן כשלקחה חלק בתוכנית “ד’ש עם שיר” בערוץ 24 החדש, אבל.. מסתבר שזו לא הייתה התחנה האחרונה שלה והיא בדרך אלינו גם למסך הגדול!

 

למרות שעד יחסית לאחרונה היו השערות על כך שהשחקן ומנהל בית הספר למשחק”הסטודיו” – גל אמיתי ומגי טביבי במערכת זוגית סודית, וזאת ומאחר שהיו מתראים המון בסטודיו שלו.

[quads id=”1″]

הוא חשף בכלל זוגיות עם אחרת, שיר לוינסון, מה שהפך את אמיתי וטביבי ללא יותר מעמיתים לקואצ’ינג בתחום המשחק, רק שמסתבר שמשהו התבשל שם מעבר לכך, ומשהו לא קטן בכלל!(המשיכו לקרוא)

אז כמו שמצוין בכותרת, מגי טביבי אכן בדרך לתפקיד משחק ראשון ומרכזי בסדרה חדשה ל-yes, הסדרה תקרא “למה מי מת?” וטביבי צפויה לשחק שם את הדמות ה”רעה” או יותר נכון את ה”ילדה הרעה”.

 

כזכור, באותה הסדרה תשחק גם השחקנית המאוד מוכרת, ליהי קורונובסקי שעשתה לפני כחודשיים קרחת למען הצילומים ואז.. הקורונה הכתה אותנו בעוצמה והצילומים נדחו, ליהי לעומת זאת נשארה עם הקרחת המאוד מחמיאה, אבל זה הזמן לעשות אותה שוב 🙂

[quads id=”1″]

אנחנו מחכים לראות את טביבי משחק אותה הילדה הרעה והשובבה ואת המורה וידידה הטוב, גל אמיתי בתפקיד ארז – איש עסקים רווק ושובב… אז.. כנראה שבכל זאת הולך לקרות משהו בין טביבי ואמיתי אבל זה רק תחת מצלמה ותסריט מוכן.

 

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות