אביחי אוחנה חושף: נפלתי לבור של 400 אלף שקל

עליתו ונפילתו של אביחי אוחנה: נפלתי לבור של 400 אלף שקל
צילום מסך מתוך צילום של רן יחזקאל

כולנו שמענו ושמחנו כאשר יוצא ומנצח "האח הגדול" עונה 8 – אביחי אוחנה פתח 3 סניפים של "וואפל פלאפל" תוך שנה אחת בלבד, אבל המצב התהפך בעקבות משבר הקורונה, סגירת שדה דב והבחירות, וכרגע הוא הגיע למצב למכור את שלושת הסניפים שבבעלותו.

 

חובות של מאות אלפי שקלים הגיעו רק מהסניף האחרון שפתח בת"א ואמור היה להיות סניף הדגל של "וואפל פלאפל", כך שהתוכניות על חתונה גרנדיוזית עם מעיין אשכנזי ואפילו על ילדים נאלצו להדחות בעקבות המצב הכלכלי הסבוך: "המצב הוא שאני בבור של קרוב ל-400 אלף שקל".

עליתו ונפילתו של אביחי אוחנה: נפלתי לבור של 400 אלף שקל

אז איך אביחי מתמודד עם המצב?

"כואב לי. אני יושב בבית רוב היום. אני שבור מהמצב, מרגיש כאילו הכל התרסק, הרמתי מומנטום, עליתי עליתי, הצלחתי להגיד אני כמעט מצליח ובום אני יורד חזרה, אבל לא יורד חזרה לאפס אלא יורד חזרה לבור. עכשיו אני צריך גם לצאת מהבור, לעלות חזרה לאפס, להתחיל שוב. חוסר האונים שלי מתבטא בזה שאני לא יכול לעבוד בכל דבר, וזה קשה. מה שאני אומר עכשיו זה צעקה של הרבה נכים".

 

לצופים שזוכרים את אביחי אוחנה יוצא כמנצח ב"האח הגדול", זכור גם שבאותה שנה הפרס היה דירה בחריש, דירה שאוחנה הספיק למכור ובמקומה רכש בית באילת שפוצל ל-3 דירות שאותם הוא משכיר, אך הסכום מהשכרת הדירות לא מספיק בעקבות גובה המחירים במשק, ובעקבות המשכנתא והדירה שאותה הוא שוכר עם מעיין בהרצליה.

 

גם מעיין אשכנזי הגיבה בקשר למתחים נוצרו בעקבות חוסר העשיה:

"הכרתי אותו כבן אדם שלא עבד, לא היה לו מקצוע כשהכרנו, הוא היה שחקן פוקר. לי תמיד היה איזשהו חוק בראש שאין מצב שאני אחיה עם מישהו שלא עובד. אין דבר כזה, במיוחד אם אני עובדת. לא לי יש… אלא לך יש". 

עליתו ונפילתו של אביחי אוחנה: נפלתי לבור של 400 אלף שקל
מתוך: אינסטגרם

ומה עם חתונה?

 

אביחי: "שתהיה בעניינים שלפני הקורונה היה תכננתי כבר להציע ולהתחתן. זה הכי מציק, שעכשיו זה דוחה את זה. אין לי כבר כוח לדחות את זה, מבחינתי להתחתן לפני שנה".

 

למה אביחי לא הציע כבר לפני שנה?

 

"כי מהצד שלה זה לא היה נוח, היא ראתה את הקטע הכלכלי, 'פתחת שני עסקים, בוא נחכה שניה, נתייצב'. ואז באה הקורונה, אז עכשיו זה עוד יותר מעכב את זה. זה מרחיק מאוד את החתונה, את הילדים, זה מרחיק את המחשבות על העתיד".

 

מעיין: "התקופה הרחיקה אותנו מחתונה ומילדים, כי אני בפנטזיה שלי ראיתי חתונה של כל החברים וכל המשפחה, את האולם הענק ואת הקייטרינג המטורף ואת התפאורה ואת הזמרים שעולים ויורדים, עולים ויורדים, כמו יום העצמאות. לעשות דבר כזה עכשיו אתה לא יכול".

עליתו ונפילתו של אביחי אוחנה: נפלתי לבור של 400 אלף שקל
צילום מסך מתוך צילום של רן יחזקאל