אחרי חודש מסיום "האח הגדול": ליאור דואק ותקוה גדעון נפרדו!

חלק מהגולשים שלנו יגידו שמדובר בחדשות צפויות מראש ומנגד יש כאלה שלא מאמינים לכותרת ולדבר הפרידה של השניים. מה שבטוח – ליאור ותקוה אכן החליטו להפריד כוחות וזאת למרות שיש גרסאות סותרים לידיעה!

 

חודש וטיפונת לאחר שיצאו מבית "האח הגדול" עם אמביציה זוגית אדירה, תקוה גדעון וליאור נשאלת השאלה: מה באמת קרה שם בין תקוה לליאור שהביא לפרידה המתוקשרת הזו.

 

אחותה של תקוה כבר סיפרה מספר פעמים במהלך הסופ"ש האחרון כי הכל בסדר בין השניים, ותקוה פשוט לומדת טקסטים בביתה כדי להיות מוכנה לתפקיד המשחק שלה בסדרה של מאור זגורי, ולכן היא וליאור לא ביחד, אך האם כך? המשיכו לקרוא!

אחרי חודש מסיום "האח הגדול": ליאור דואק ותקוה גדעון נפרדו!

לאחר שבסופ"ש כאמור היו נסיונות "לטייח" את הפרידה של השניים, הגיע היום בשורה רשמית יותר על כך השניים אכן נפרדו ולא מדובר בשמועות בלבד.

 

עוד במהלך הסופ"ש, כשהגיע ליאור בסוליקו למסיבה של ידידה טובה שלו בהרצליה היה נראה על פניו של דואק כי הוא לא בשיא האנרגיות ומעריצים אכן התחילו לנחש שהשניים נפרדו ושמשהו אכן לא מסתדר, מכיוון שהזוג עצמו "נעלם" לחלוטין מהרדאר במתכונת משותפת, וכל ניסיון לשאול מה קורה איתם הסתיים בהשתקה גורפת וטיוחים.

אחרי חודש מסיום "האח הגדול": ליאור דואק ותקוה גדעון נפרדו!

אז מה באמת היה אמיתי שם ומה לא, והאם הזוג אכן נפרד או לא?

 

ישנן מספר השערות ברשת: השערה מרכזית אומרת על כך שהזוג עצמו היה יותר בתפקיד של זוג מאשר שתפקד כזוג באופן אותנטי מכיוון שהבינו את הפוטנציאל הפרסומי שלהם מול המעריצים והבינו שיש פה פתח להמון קמפיינים ודברים משותפים שיעזרו להם להתקדם בתעשיה.

 

השערה נוספת אומרת שהקשר שלהם אכן קשר מיוחד וקרוב אבל לא באמת הבשיל לכדי הזוגיות שאליה הומלכו ע"י המעריצים שהיו צמאים כבר לראות את הזוג הזה עוד רגע מתחתן בזמן שהם בכלל עדיין לא הצליחו לבדוק לאן זה הולך, דבר שגרר כנראה המון לחץ ובעצם גרם לעניין להיכשל בפאן הזוגי.

אחרי חודש מסיום "האח הגדול": ליאור דואק ותקוה גדעון נפרדו!

שמועה מאמינה שעוד תראה את ליאור ותקוה מככבים ביחד בצורה כזו או אחרת, כי בכל זאת, עדיין נראה שמעורב שם רגש ביניהם וגם בטוח שהשניים הבינו את הפוטנציאל והכח שיש להם ביחד וברגע ש-15 דקות התהילה של יוצאי הריאלטי נגמרות, צריך להמשיך ולעשות מהלימון לימונדה.

הגיבו בפוסט וספרו לנו מה יש לכם להגיד בעניין: