אלון וולקוביצקי פותח חזית עם ליאור דואק בעקבות הפרידה מתקוה!

אלון וולקוביצקי פותח חזית עם ליאור דואק בעקבות הפרידה מתקוה!

כולנו זוכרים איך ליאור דואק סיפר בחדר "האח הגדול" בשקיקה על ההתאהבות שלו בדיירת תקוה גדעון שזה כולל את הציטוט המאוד מפורסם שלו מהבית: "גם אם יכניסו את ביונסה לבית אני לא זז מתקוה".

 

אז למרות שהזוג הוכרז באופן רשמי כפרוד, אם כי הם עצמם מעולם לא הודו או הגיבה לדבר הפרידה. היה מי שהחליט לקחת את אותה סיטואציה מהבית בה ליאור הרים לתקוה והעדיף אותה על ביונסה, ג'סיקה אלבה וכו' ולעשות מזה חיקוי שמעט מזלזל או צוחק על כך בעצם שהזוג הזה לא שרד את מבחן המציאות אלון וולקוביצקי.

 

צפו בקטע וספרו לנו מה דעתכם על החיקוי, האם זה מזלזל ונוראי או שאולי דווקא במקום? מה שבטוח המעריצים של ליאור ותקוה כלל לא אהבו את זה:

 

View this post on Instagram

 

אלון וולקוביצקי עושה חיקוי של ליאור דואק בעקבות הפרידה⁉️😱 . אפשר להגיד שהפרידה של תקוה וליאור גרמה ללא מעט אנשים לרגשות מעורבים❗🤔 . אם מדובר במעריצים שמחכים בשקיקה לתגובה של הזוג לשעבר שלא מגיב על דבר הפרידה או אם מדובר באנשים שבילו איתם בתוך בית האח הגדול וצוחקים על הפרידה כמו אלון❗😮 . אלון כתב: "עכשיו הקהל של צ׳ינה(הכלבה של אלון) יחזיק אותי עוד קצת בבית האח…. רומנטיקה של מצלמות …במקרה שלי ושל צ׳ינה אנחנו כבר כמעט ארבע שנים ביחד ויש לה מבט של מלאך." . חושבים שאלון הגזים לגמרי❓או שמותר לו לצחוק על זה כי היה איתם בבית⁉️ תנו לנו בתגובות שלכם❗👇🏼👇🏼 . ⛔תגובות לא ראויות יחסמו⛔ #האחהגדול #צחוקים #בלאגן #אש #פרידה #פארודיה #משחק #אהבה #זוגיות #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on