תקוה גדעון מעבירה מסר כפול בקשר לפרידה מליאור דואק!?

תקוה גדעון מעבירה מסר כפול בקשר לפרידה מליאור דואק!?

השמועה אומרת...

שתפו

תקוה גדעון מעבירה מסר כפול בקשר לפרידה מליאור דואק!?

רק אתמול בבוקר הגיעה הודעה “רשמית” על פרידתם של הזוג שהצליח לעורר הדים של אהדה ושנאה ברחבי הרשת, אם בקרב התומכים שהפכו להיות המגנים האנושיים של השניים בכל מצב ובכל סיטואציה והראו נאמנות וכפתיות לאורך כל המסע עוד מתקופת “האח הגדול”, והן בקרב אלו שלא האמינו בזוגיות ואף חשבו שמדובר במשחק או בדיחה שאולי קצת נהנים מהסיטואציה שנוצרה כאשר השניים החליטו להפריד כוחות.

 

מה שבטוח, שגם האוהדים של הזוג, וגם אלה שפחות מחבבים אותם לא קיבלו עד עכשיו הודעה מליאור ותקוה בדבר הפרידה ורק בדרכים עקיפות, דבר שגרם לזעם ולא מעט שאלות מכל עבר.

[quads id=”1″]

תקוה גדעון החליטה לעשות מעשה ראשון מאז הפרידה אמש ולשלוח מסר בסטורי שלה באינסטגרם על הפרידה מליאור דואק:

 

“לילות ללא שינה, מנסה לשים את רעשי הרקע בצד, שעות רבות של חזרות וקריאת טקסטים, קיבלתי הזדמנות-מתרכזת במהות! חובת ההוכחה עליי!”.

 

שמועה שמה לב לפרט מאוד ספציפי שגדעון החליטה להשאיר ברקע של התמונה שהעלתה.. ממש במקרה מאחוריה, תמונה של ליאור עם סתבא שלו שתלויה על המקרר, דבר שגרם למעריצים חדי העין לתהיות נוספות בדבר, והאם עשתה זאת בכוונה או לא!? וגם אם כן.. למה התכוונה המשוררת?

 

אז.. האם תקוה השאירה את התמונה בכוונה כדי לרמוז על משהו או שזה היה לגמרי במקרה?
בואו נשמע מה אתם חושבים בתגובות בפוסט, חושבים שיש אולי סיכוי לקאמבק זוגי מבין כל המסרים?

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

תקוה גדעון במסר על הפרידה מליאור דואק והתמונה שנשארה על המקרר❗😱 . כן כן, אנחנו כבר יודעים שרבי המוחות מנסים להבין את המסרים מבעד לתמונה והטקסט הבא שכתבה תקוה גדעון בעקבות הפרידה מליאור דואק❗😬 . “לילות ללא שינה, מנסה לשים את רעשי הרקע בצד, שעות רבות של חזרות וקריאת טקסטים, קיבלתי הזדמנות-מתרכזת במהות! חובת ההוכחה עליי!”. . שמועה שמה לב לפרט מאוד ספציפי שגדעון החליטה להשאיר ברקע.. ממש במקרה מאחוריה, תמונה של ליאור עם סתבא שלו שתלויה על המקרר❗❗😮 . חושבים שהיא השאירה את התמונה בכוונה כדי לרמוז על משהו❓או שזה היה לגמרי במקרה⁉️🙄 בואו נשמע מה אתם חושבים 👇🏼👇🏼 והאם יש סיכוי לקאמבק❓❓😳 #האחהגדול #תקוהגדעון #ליאורדואק #פרידה #קאמבק #זוגיות #אהבה #שוק #מסר #מסרסמוי #תתמודע #משחק #הרצליה #herzliya @tikvagidon @lior.duek

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות