חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
הבת של רוני מאנה פותחת את הכל על הפרידה שלו מג'ני צ'רוואני!

הבת של רוני מאנה פותחת את הכל על הפרידה שלו מג’ני צ’רוואני!

השמועה אומרת...

שתפו

לאחר מכן הגיעה התגובה של רוני עצמו לדברים של בתו יולי והוא כתב:

“ממי שלי ריגשת אותי עד דמעות. גידלתי אותך על יושר ונתינה אני אבא/אמא בשבילך לעולם. חיים שלי מי שנתפס עם המכנסיים למטה משקר ומשקר, עץ עקום אי אפשר ליישר. הצדק ינצח את יודעת אני אדם אדם ישר והגון. תמשיכי לקרוא לי אבא רוני מאנה התותח. סליחה שנפגעת”.

הבת של רוני מאנה פותחת את הכל על הפרידה שלו מג'ני צ'רוואני!
יולי ורוני מאנה משרשרים את הדיון על הפרידה בצילומי מסך בסטורים

רוני מאנה הגיב לדברים שצוטטו בסטוריז של בתו: “הבת שלי דיברה מדם ליבה, אני לא קשור לזה בכלל. היא פרסמה על דעת עצמה. את דבריי אני אגיד בבית המשפט. הכל יתברר שם. הצדק ינצח, ואני לא יכול להרחיב, יש לי איסור מוחלט מעורכת הדין שלי סיגל בלינסון לדבר על הדברים”

 

ואלו ג’ני צ’רוואני הגיבה לדברים: “אני מעדיפה לא לפתור את הכביסה המלוכלכת על גבי האינסטגרם. מעדיפה לא להגיע לשם”.

 

בואו להגיד לנו מה אתם חושבים בתגובות בפוסט:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

אחרי פחות מ-3 חודשים מהפרידה של רוני מאנה וג’ני צ’רוואני: הבת של רוני מאנה פותחת את הכל❗😮 . “חבל לי על כל השנים שבזבזת. על כל השנים שהיית עיוור. שהיית בדיכאון. על כל השנים הכי יקרות וחשובות שבהן במקום להיות אבא וסבא, היית עסוק בלהיות בשקט בבית שלך. בלא לדבר. לא לארח. להתבודד. לא להדליק את האור. לא לשים חס וחלילה כפית בכיור בלי לשטוף אותה. לא לחגוג ימי הולדת וחגים, לא שבתות וקידושים, לא להיפגש עם הילדים והנכדים שלך. לא לדבר עם האחיות והאחים שלך” . רוני מאנה הגיב: “מי שנתפס עם המכנסיים למטה משקר ומשקר, הצדק ינצח את יודעת”. . ג’ני צ’רוואני הגיבה: “אני מעדיפה לא לפתור את הכביסה המלוכלכת על גבי האינסטגרם” . מה דעתכם❓ לגמרי בהלם שהכל נפתח ככה או שהגיע הזמן לפתוח את הקלפים⁉️ בואו נשמע אתכם 👇🏼👇🏼 #רכילות #פרידה #הסכם #חשיפה #ווידוי #שוק #בום #אומץ

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות