הבת של רוני מאנה פותחת את הכל על הפרידה שלו מג'ני צ'רוואני!

הבת של רוני מאנה פותחת את הכל על הפרידה שלו מג’ני צ’רוואני!

השמועה אומרת...

שתפו

הבת של רוני מאנה פותחת את הכל על הפרידה שלו מג'ני צ'רוואני!

זה קרה קצת לפני שעברו 3 חודשים מאז הפרידה המתוקשרת של מתווך הנדל”ן ואיש העסקים רוני מאנה(61) ויוצאת “הישרדות VIP” והדוגמנית ג’ני צ’רוואני(38), שלאחר 14 שנות זוגיות החליטו שהספיק להם ועכשיו מתברר, שזה לא נגמר בצורה הכי נקייה שיכולה להיות.

 

האש הוצתה כמו בשדה קוצים לאחר שרוני שיתף סטורי של הבת שלו יולי, בו נראים השניים צמודים יחדיו והכיתוב הבא מלווה את התמונה:

 

“חבל לי על כל השנים שבזבזת. על כל השנים שהיית עיוור. שהיית בדיכאון. על כל השנים הכי יקרות וחשובות שבהן במקום להיות אבא וסבא, היית עסוק בלהיות בשקט בבית שלך. בלא לדבר. לא לארח. להתבודד. לא להדליק את האור. לא לשים חס וחלילה כפית בכיור בלי לשטוף אותה. לא לחגוג ימי הולדת וחגים, לא שבתות וקידושים, לא להיפגש עם הילדים והנכדים שלך. לא לדבר עם האחיות והאחים שלך”.

[quads id=”1″]

ואם זה לא מספיק הגיע גם סטורי נוסף ובו כתבה הבת יולי את הדברים הבאים:

“צריך לחגוג שיצאת לחירות! סוף סוף זכית להכיר את הנכדים שלך, וסוף סוף אני יכולה להיכנס אליך הביתה אחרי הרבה שנים שהיה לי ולילדים שלי אסור. המשפחה שלנו ניצלה ברגע האחרון. תהיה חזק, אני איתך סוף סוף נוכל להיפגש בלי להסתתר, בלי הגבלת זמן ובלי מקומות מסתור. מותר לי ללכת לאבא שלי הביתה, בא לי לצעוק עד השמיים!!! אני בוכה מאושר ומהתרגשות, אני כל כך שמחה שלסאן וריף יש סבא גם מהצד שלי, עכשיו אף אחד לא יפרק לנו את המשפחה”.

הבת של רוני מאנה פותחת את הכל על הפרידה שלו מג'ני צ'רוואני!

המשך בעמוד הבא!!!

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות