הולכת בעקבות אבא: הבת של אילנית לוי ואייל גולן חושפת כשרון!

אלין גולן, הבת של אייל גולן ואילנית לוי כבר הפכה לכוכבת גדולה ברחבי הרשת עם קרוב לרבע מיליון עוקבים בחשבון הטיקטוק שלה ואינספור עמודי מעריצים שרק מחכים לכל שבב מידע אודותיה, בדרך לכבוש המצעדים וגם את הביישנות מול המיקרופון!

אלין לוי טיקטוק
אלין לוי: מתוך הטיקטוק העדכני ביותר

אפשר להגיד שרק ממש לאחרונה אבא אייל התחיל להכניס אותה לענייני הזמר, אם זה מעט בהופעות החיות שלו ואם זה בשיר המשותף שלהם "ילדי המרפסות" שתפס תאוצה בתקופה הקורונה.

 

אלין נתנה ביצוע אדיר לשיר "Hold on" של Chord Overstreet ולגמרי נתנה חותמת שיש לה את זה גם בשפה האנגלית והיא בדרך הנכונה והמהירה לתהילה, אז בואו לצפות ולשפוט בעצמכם:

 

View this post on Instagram

 

קבלו את הכוכבת העולה – אלין גולן שעכשיו גם חושפת קול מטורף❗❗😱 . עם קרוב לרבע מיליון עוקבים בטיקטוק, נראה שבתם של אילנית לוי ואייל גולן בדרך לכבוש המצעדים וגם את הביישנות מול המיקרופון😯 . אלין נתנה ביצוע אדיר לשיר "Hold on" של Chord Overstreet ולגמרי נתנה חותמת שיש לה את זה גם בשפה האנגלית והיא בדרך הנכונה והמהירה לתהילה❗🤩 . חושבים שיש לה פוטנציאל❓ בדרך להיכנס לנעליים של אבא❓ או שרק בתור תחביב⁉️ תנו לנו מבול של תגובות 👇🏼👇🏼 #שיר #אליןגולן #חשיפה #כוכבת #סינגל #חדש #שיר #תלאביב #telaviv @alin_golan @alin.golan_mylove @alin_golan_loveyou @ilanitlevi_sade @eyalgolan1

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on