חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ליאור בגד בתקוה?! תקוה מספרת מה הייתה עושה אם היה בוגד בה וזה היסטרי!

ליאור בגד בתקוה?! תקוה מספרת מה הייתה עושה אם היה בוגד בה וזה היסטרי!

השמועה אומרת...

שתפו

ליאור בגד בתקוה?! תקוה מספרת מה הייתה עושה אם היה בוגד בה וזה היסטרי!

אל תתנו לכותרת לבלבל אתכם, לא הייתה בגידה חלילה בקשר שבין תקוה וליאור, אבל, לא מעט מעריצים ברשת העלו את השאלה הזאת והאם סיבת הפרידה של ליאור ותקוה היא בגלל שליאור בגד בתקוה!? תקוה החליטה סופסוף לענות לשאלה בראיון עם יעל בר זוהר, התשובה שלה לנושא הזה הייתה מאוד משעשעת ואסור לכם לפספס!

 

תקוה הבהירה בראיון בלייב אצל יעל בר זוהר על כך שסיבת הפרידה מליאור “ממש ממש” לא הייתה בגידה ואז הגיעה שורת המחץ של תקוה: “אם הוא היה בוגד בי הוא לא היה מעלה סטורי מהבריכה, הוא היה מעלה סטורי מהמנתח פלסטי שלו אחרי שהייתי מביאה לו פצצה לפנים”

 

בזמן שתקוה הייתה בלייב ונתנה את התשובה המשעשעת שתכף תראו, נראה שליאור עשה קעקוע וקעקע את המקעקעת שלו ואולי מתבשל בגזרה שלו משהו חדש!

צפו בתגובה של תקוה בלייב עם יב”ז ואל תשכחו להגיב בפוסט עצמו את דעתכם בנושא:

[quads id=”1″]

View this post on Instagram

היסטריי❗ לא.. תקוה פשוט קרעה אותנו עם התגובה שלה❗🤣 . תקוה הבהירה בראיון בלייב אצל יעל בר זוהר על כך שסיבת הפרידה מליאור "ממש ממש" לא הייתה בגידה❗😁 . ואז הגיעה שורת המחץ של תקוה: "אם הוא היה בוגד בי הוא לא היה מעלה סטורי מהבריכה, הוא היה מעלה סטורי מהמנתח פלסטי שלו אחרי שהייתי מביאה לו פצצה לפנים" 💣 ❗😂 . בזמן שתקוה הייתה בלייב נראה שליאור עשה קעקוע וקעקע את המקעקעת שלו ואולי מתבשל משהו חדש❓❓😲 . אתם חושבים שהפרידה עם ליאור סופית❓ בואן נשמע אתכם בתגובות 👇🏽👇🏽 #האחהגדול #פרידה #בגידה #צחוקים #מצחיק #תקוהגדעון #שמועה #בידור @tikvagidon @lior.duek

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on


Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות